SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 dan w shotokanie w wieku 16 lat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Moim zdaniem wszystko zależy od egzaminatora, musi go poznać porozmawiac i dopiero sprawdzić jego umiejętności na egzaminie tak u nas w Kyokushinkai jest (IFK), ostatnio na seminarium mój kolega w wieku 16 lat zdał na czarny pas, jednak na to zasłużył. 5-7 treningów tygodniowo, mistrz Polski, naprawdę dobry zawodnik jak i trener.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2009-08-21 13:31:32

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Według mnie 18 lat min. wiek przy którym można mieć 1 dan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Pewnie że można mieć shodan w wieku 16 lat. W moim klubie jest chłopak który ma 14 lat i w ubiegłym roku zdobył swój 1 dan. Ciężko na to pracował. Zapracował.
Tak naprawdę to, co reprezentuje każdy zawodnik zależy głównie od trenera i tego jak będzie kształtował młodego człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
patrz na daty ostatnich postów!

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Jak rozumiem powinienem milczeć gdyż ostatni post jest sprzed paru lat? I jak rozumiem nie powinienem się wypowiadać w kwestich które mnie interesują z tego samego powodu? Interesująca teza, szczególnie że unikam zakładania nowych tematów, aby ich nie powielać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Twój post nic znaczącego do tematu nie wniósł, nie jest na tyle wartościowy aby bez sensu odkopywać temat sprzed 4 lat, myślisz że osoby które prowadziły tą dyskusje nadal śledzą temat, albo nadal ich to interesuje?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Ja mam w takim razie propozycję. Zamknijcie temat albo go przenieście do archiwum. A inna sprawa, czy jedynie uczestnicy rozmowy śledzą wątek? I czy inni użytkownicy z niego nie wyniosą jakiejś wiedzy? Poza tym, czy jedynie użytkownicy z długim stażem są wartościowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Witam,mnie ten temat akurat zaciekawił u nas w klubie jest zawodniczka która w zeszłym roku miała 16 lat i zdała na 1 dan w pełni zasłużenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Przeważnie temat śledzą użytkownicy którzy się w nim wypowiadali, mają wówczas ustawione powiadomienia o odpowiedzi, chyba że usuną powiadomienia z tematu, ew. mogą topic mogą zobaczyć osoby nie związane z nim wcześniej gdyż wskoczył na 1 stronę.
Myślisz że każdemu chce się tutaj skakać po 50 stronach i zamykać stare tematy?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
ja cwcze karate shotokan i moge wam powiedziec ze 1 dan w wieku 16 lat jest nie możliwy ale to w prawdziwej organizacji mój klub nalezy do PZK w tym WKF i naleznosc do JKA. 1 dan od 18 lat jest u nas możliwy a do 17 roku zycia mozesz sobie 1 kyu wbic ale tak smao na brazowe sa poszczegolne wieki. Znam gościa co z 3 kyu wleciał na 1 dan i to organizacja ze tak powiem dla d****i w której za kase można zrobić.]

I można zdać na czarny pas jedynie w sposób taki ze ma sie 18 lat, wiek sprawdza Funakoshi z którym zawsze jest seminarium co rok i on egzaminuej tylko dany w shotokan w Polsce w prawdziwej organizacji.

Zmieniony przez - Hubi0012 w dniu 2013-02-28 15:09:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat szkodliwy dla narządów ruchu?

Następny temat

Trenin bokserski dla początkujących

WHEY premium