SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 dan w shotokanie w wieku 16 lat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
witajcie! mam pytanie zwłaszcza do tych forumowiczów, którzy ćwiczą karate shotokan: chodzi o to ,czy jest możliwe w wieku 16 lat posiadać 1 Dan w tej odmianie karate? sam trenuje karate kyokushin i wiem jak trzeba charować naprawde na 1 Dan, i wiem że jest próg wiekowy i nie jest to 16 lat!!!!<lol> a pytanie stąd, bo taki jeden kolo ma podobno 1 Dan właśnie w shotokanie i ma 16 lat. pozdrawiam OSU!

bushi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Widać szesnastolatek ma wystarczające umiejętności na 1 dan.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
czyli jest ze to może być prawda czy nie??

bushi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Omg, jak miałem zawody w Berlinie, to takiego 1 Dana(16 lat właśnie) sklepałem(ani razu mnie nie trafił), i niestety zostałem zdyskwalifikowany za "zbyt mocny kontakt" :P.

Co do twojego pytania: regulamin obejmuje 1 Dan od 18 roku życia

Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2009-08-04 21:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Prawda. Widziałem kiedyś na zawodach shotokanu 10-latki z czarnymi pasami.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Jak dobrze poszukasz, znajdziesz i dzieciaczki z danami w kyokushin. Fakt, że nie w Polsce...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a potem się pojawiają kawały, że czarny pas karate napije się piwa, jak mu je kupi ktoś dorosły...
http://jodan.grap.prv.pl/pobierz/zarowka i piwo.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Jodan dobre

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
Może to co napisze nie będzie nawiązywać bez pośrednio do tematu ale moim zdaniem danie stopnia mistrzowskiego w jakiejkolwiek sztuce walki osobom ponizej 18 roku życia to jest wręcz parodia,moi koledzy z klubu opowiadali jak byli popatrzeć na mistrzostwa europy w TKD ITF we Wrocławiu i tam smigały takie knypki z danami i o wlasny pas sie przewracały bo miały je za dlugie to nawet nasz trener był w szoku ze w takim wieku mozna przyznać dana.Człowiek z stopniem powinien jakoś reprezentować siebie i styl

Zmieniony przez - XFighter w dniu 2009-08-07 10:41:27

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
W PZKT mozna miec 1 dan po 3 latach liczac ze uczestniczy sie w 2 treningach tygodniowo.

Ale powiem z wlasnych obserwacji ze kolor pasa wcale nie odzwierciedla umiejetnosci...

Jedynie moze znojomosc kata i technike w kihon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2768
dla mnie zasadniczo kolor pasa powinien odpowiadać technice w kata i kihon, bo na walke kolor sie nie przekłada.

i w PZKT wiek minimalny to 15 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat szkodliwy dla narządów ruchu?

Następny temat

Trenin bokserski dla początkujących

WHEY premium