SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl - wiem wiem ze było no ale....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
blanciorr woda po mono to indywidualna sprawa, więc nie gadaj że spada.


majster23 W stackach głównym "działającym" elementem jest kreatyna więc jak ktoś robił cykle na stackach to czemu nie miałby wrócić do czystej formy kreatyny, np. mono? Efekt końcowy będzie praktycznie taki sam tyle że nie będzie pobudzenia ani pompy a niektórym nie koniecznie musi na tym zależeć.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Spoko.. tylko w stackach jest zazwyczaj kilka rodzajów kreatyny... przyzwyczajamy organizm do nich... jeżeli na 1 cykl bierzemy mono.. organizm przwyczaja się do mono.. i następny cykl na mono dałby pewnie gorsze efekty... oczywiście jeżeli odpowiednio długo damy odpocząc organizmowi od kreatyny, to następny cykl powinien dać tak czy inaczej dobre efekty !
Przykład:
1 cykl na mono
2 cykl stack

w tym przypadku, jeżeli nawet przerwa między cyklami będzie bardzo krótka (być może zakrótka) to może mono nie będzie dawać tak dobrych efektów,ale działać będą inne formy krety..
kiedy bierzemy:
1 cykl stack
2 cykl stack
przy takiej samej przerwie efekty (teoretycznie) powinny być gorsze... organzm mniej reaguje na te same rodzaje kreatyny..
ja to widzę w ten sposób..może trochę dziwnie,ale wg mnie tak to wygląda i chyba coś w tym jest...
Jeżeli przerwy będą odpowiednio długie to ten efekt raczej będzie zanikał... bez znaczenia będzie jaką kreatynę będziemy brać !

Zmieniony przez - majster23 w dniu 2008-07-23 00:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
mono/jablczan

kierujac sie wypowiedziami nie zawodnego Apokalipsy

oraz wariantem finansowym bo po co kupowac drozej skoro to i tak zadziala


majster - pleciesz bzdury, do mono zawsze warto wrocic

da efekty jakie musi dac tylko ze nie odczujesz komfortu stackow no i poniekad mozesz miec troche mniejsze efekty

ale mowic ze nie ma po co wracac wg mnie jest nie na miejscu

ponadto:

Staż treningowy (lata) 1 za rok dwa powiesz co i jak jak zabierzesz sie za stacki i kiedys zb raku kasy wrocisz do mono i moze stwierdzisz: "mylilem sie"


blancior czasem dajesz naprawde innowacyjne rady i opinie

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-07-23 00:28:32

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Tak czy inaczej w jakimś ułamku miałem rację xD Cieszy mnie to, bo się spisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Marketing tam namieszał co niektórym w głowach, że nie dostrzegają, że mono działa świetnie, lepiej od niektórych stacków. O ekonomice tego wyboru nie wspomnę

Stosowałem mono po stackach - działa świetnie jak zawsze.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
wiesz kolego co ja Ci proponuje ? kup 200g mono +180tabs cm3 treca i dawaj to tak o :
DT :jabłczan przed treningiem (5g czyli 4 tab cm3) ,5g mono po treningu
DNT :5g mono na czczo lub 4tab jabłczana , jest to Twoja indywidualna decyzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ja jak na razie miałem 3 cykle na mono, każdy lepszy od poprzedniego gdyż coraz więcej umiem i wiem

Zmieniony przez - oley92 w dniu 2008-07-23 11:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ok dzieki za wypowiedzi.

W sumie dobrze ze radzicie mono ( w wiekszosci) bo zawsze troche $ sie zachowa na nastepne cykle:)

Tym bardziej ze to 1 cykl i te 6 tygodni trzymać diete full + zero % + intensywny trening to mimo wszytsko nie jest taka łatwa sprawa i lepiej uczyc sie na tanich odżywkach a nie stackach :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...weź także pod uwagę, że lepiej jest mieć wystarczająca ilośc kreatyny, choćby w "postaci prostszej" niz za malo z jakimis bajerami.
i choc nie spotkalem jeszcze staka -z tych co bralem- aby nie działal lepiej od mono, to jednak w takich sytuacjach jak twoja nie mam wątpliwości być na tym poprzestał w tym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Podczas treningu, czy tuż po nim stack zawsze będzie lepszy.. pompa itd... ale efektem końcowym chyba się nie różnią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon energizer

Następny temat

Giant Mega Mass 4000

WHEY premium