SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl czy sie oplaca i co

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Zastanawiam sie nad 1 cyklem w swoim zyciu moze doradzicie cos co wziasc i czy jest sens slyszalem ze w przypadku strzalow glownie dostaje sie wody ktora schodzi moze doradzicie cos sensownego glownie na przyrost masy miesniowej na sile mi nie zalerzy. I tu drugie pytanie czy jest sens brac koks?? czy powoli budowac mase miesniowa?? ktora bedzie stabilna i nie wylejemy jej hu...em. I pytanie trzecie czy jest sens brac hormony typu srdol massdrol i czy 1 opakowanie starczy na cykl i czy sa bardziej szkodliwe od sterydow. Pytam sie bo zastanawiam sie nad sensem brania a jesli jest jakis sens to co wziasc by nie brac czegos bezsensu i bez podstawowej wiedzy jak moji koledzy

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 79-83 nie wiem dokladnie

Wzrost: 189

Obwód klatki: niewiem ze 110

Obwód ramienia: z 40-41 po cwiczeniach

Obwód talii: z 88

Obwód uda: z 56

Obwód łydki: nie wiem

Staż na siłowni: 2-3lata z przerwami

Ilość spożywanego białka: daje rade

Ilość spożywanych węglowodanów: duzo

Ilość spożywanych tłuszczów: nielicze

Opis przebytych cykli sterydowych: zadne

Trening: Jest ok

Cel cyklu: Masa miesniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie

Poziom BF%: nie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): pol na pol

Stan zdrowia: wporzadku

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 140bralo sie

Martwy ciąg (MAX): 100wa napewno

Przysiad (MAX): nierobie

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2345
o boże , przypomniał mi sie post jak jakis koles zadał pytanie czemu nie ma zwodu po cyklu na samej dece ... Ludzie ogarnijcie sie ... Tak idz do lekarza i powiedz mu o calej sytuacji to pewnie Cie poratuje

Życie jest zbyt krótkie aby być małym ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Z takimi wymiarami i wiedza odpowiedz jest jedna : Nie ,nie ma sensu brac koksow.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
Przy Twoim wzroscie Uda przy 56 cm musza wygladac jak skora na kosci..

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
chłopaki tak patrze po tym forum bo boje sie o swoje jadra. w sumie nie zrobilem duzego cyklu bo nawet nie byl pelny ale sa duzo mniejsze niz przed cyklem. wzialem 3 strzaly tescia british dragon 250mg/ml raz w tygodniu pozniej 3 serbskie teście 250mg/ml raz w tygodniu i przy tym wszystkim po strzale tygodniowo decadurabolinu holenderskiego. ktos z kim to bralem powiedzial ze tribusteron 90 bedzie dobry na odblokowanie po tak malej dawce. gdybym kul sie wiecej to oczywiscie uzylbym clomidu. teraz biore po 4 tabletki tribusteronu dziennie na czczo. dzisiaj konczy sie drugi tydzien. jadra nie wracaja do normy... co mam robic?? prosze pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
Ile tej deci? Brales bez testosteronu? Jestes konkret zablokowany bez clomu sie nie obedzie. Swietny cykl gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
deci wzialem 6 ampulek i testosteronu tez 6. ale sam clomid mi pomoze czy HCG tez konieczne bedzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Koles z***ales sobie cykl a teraz płaczesz i kazdy temat zasmiecasz.Trzeba bylo o tym myslec przed cyklem,no ale polak madry po szkodzie.Saa nie sa dla takich ludzi jak ty,nic nie przemysli tylko odrazu skuje dupe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
clomid i hcg i jajka wruca do normy:D

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
powiedzcie mi co z odblokowaniem????? sory za to zasmiecanie ale potrzebuje pomocy a jest was duzo i cos mi mozecie doradzic mimo ze tak spieprzylem ten cykl ;/. clomid wystarczy czy koniecznie do tego hcg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
jesli chodzi ohcg to bedzie problem bo dopiero pod koniec listopada bede mogl to miec ;/ a co do clomidu radzili mi sprobowac bez recepty w aptece albo do lekarza... na hcg dostalbym recepte?? czy bedzie problem?? zalezy od lekarza co nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
To idz do lekarza i przedstaw mu cala historie,jak nie da recepty to idz do aptek popytac,dorba gadka sie liczy

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-11-02 13:21:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciekz duu

Następny temat

IV cykl %)

WHEY premium