SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

195cm mega chudy, problem z tyciem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
3300 kcal przy takiej wadze? cos mi sie wydaje ze zle poobliczales. Dbaj o to co jesz, nie warto ukladac diety na papierku i trzymac sie jej non stop, bo organizm broni sie przed monotonią dlatego tak wazne jest, abys poczytal, bo co bedzie jak nagle odlozysz ryz, kuraka czy orzechy? trzeba wciaz diete udoskonalac, obserwowac jak reaguje organizm. Wyzej koledzy pomogli, wiec poczytaj co nieco, wierz mi ze na poczatku to wszystko wydaje sie straszne, czlowiek sie gubi i nie wiem co tak naprawde dla niego dobre. Ale wkoncu wciaz sie uczymy, wiec po pewnym czasie dasz sobie spokojnie rade z odzywianiem. pozdro, niech masa bedzie z toba

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8134
Mam ten sam problem,waże tylko 57kg ćwicze na mase i wchodzi tylko 1kh-1,5kg na miesiąc. Zaczynałem od 51 kg. Cwicze 4,5mies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śniadanie 7:00
platki owsiane,mleko,jaja,orzechy,owoc

2 śnaidanie 10:25 (dluga przerwa w szkole
chleb razowy,kanapka z serem zółtym, twarogiem, szynką z kurczaka,

Obiad 15:30
ryż, pierś z kurczaka, warzywa

Przedtreningowy 18:00
kasza jeczmienna,tunczyk w sosie wlasnym,oliwa,warzywa

Potreningowy 21:00
ryz bialy,piers z kurczaka, warzywa

Przed snem 22:00
twarog,oliwa,warzywa, ser biały, kakao

nie wiem w jakich ilościach to spożywać, mógłby ktoś mnie nakierować na odpowiedni temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Wiesz co, to dobrze sie sklada. ja mam tylko 178 cm ale za to 88 kg wagi. Oddam Ci 10 kg a ty mi dasz 10 cm , co ? ;p

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
ja Ci chętnie pomogę
daj jakis kontakt do siebie, moje gg 3981300
tel 513 603 504
po 1 musisz zwolnić przemiane materi, ja Ci powiem jak to zrobić, znam takie sztuczki ;)
po drugie łączyć węglowodany z białkiem
jakie słodycze!!!
ryż, ziemnaiki, kasze, wołowina, kurczak ,warzywa i masz mase
jeśli naprawdę zależy Ci,zeby wyjść na ludzi to zgłoś się do mnie, nie będizesz żałował, zdradze Ci kilka sekretów luidzkiego organizmu :)
gg 3981300 tel 513 603 504, czekam na odp
bez odżywek tez się da, ja masz wydać te 60 zł albo i wiecej na jakiegoś sztucznego gainera, lepiej kup sobie porządny ryż pełnoziarnisty, poprawisz zdrowie, samopoczucie, wyglad, pewnosć siebie i wogóle wszystko
czekam gg 3981300 ttel. (masz wyzej ) ;) trzymaj się

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Też zaczynałem przy wzroście 187 z wagą poniżej 70 kg więc jedna rada jedz często i gęsto !!! Ale najpierw rozepchaj żoładek to apetyt wzrośnie, np. ja jadłem duże porcje makaronu i po pewnym czasie apetyt się zwiekszył a teraz musze jeść co maximum 3 godziny bo mnie skręca.
Pozdro i jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Zbadaj stary TSH, T3 i T4. Masz z dużym prawdopodobieństwem nadczynność tarczycy. Idź do endokrynologa, niech Ciebie zobaczy.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
virus91 łap soga na zachęte do pracy. Dasz rade wyjść z anoreksji, jesteśmy z tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
jak wszystko obliczyłeś i rozłożyłeś to do dzieła. zobaczysz jak fajnie jest być przypakowanym ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD

Następny temat

jaka dieta?

WHEY premium