SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat, 120 kg czas wziąć się za siebie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
niekoniecznie takie samo zapotrzebowanie będą miały dwie osoby przy tej samej wadze, im wyższy bf tym mniej ostrożnie do tego można podejść, co prawda jak ktoś dopiero zaczyna i nie ma kogoś nad sobą kto wie jak zawsze lepiej zacząć od deficytu niższego, jednak 2500 kcal przy tych gabarytach nie koniecznie będzie jak piszesz głodówką przy odpowiednim rozplanowaniu, na dobrą sprawę może się okazać, że te 2500 może być wartością zbyt wysoką na obecne parametry.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Jak się ma podawanie wartosci kcal do diety, której nie mamy przed sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
myślę, może się mylę, że od kaloryczności zaczyna się rozważania nad jadłospisem/przed jego rozpisaniem.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-01-12 15:47:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
Jeśli chodzi o jadłospis porozmawiam o tym z dieteczką którą nawiązałem kontakt, dziękuje za pomoc Chciwusowi, wonskiemu i reszcie tutaj która pomaga mi. Jak ustalę jadłospis wtedy podam ci Shooter, bo tak to możemy gdybać, chciwus mi podał jak mniej więcej to wygląda, ale nie zaszkodzi skonsultować się dietetykiem.


@edit
Póki co jem mniej i nie jem między posiłkami
, zostawmy na razie temat diety do czasu jak się pani dietetyk do mnie odezwie.

Zmieniony przez - terry2013 w dniu 2014-01-12 16:17:43

Zmieniony przez - terry2013 w dniu 2014-01-12 16:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Pani dietetyk i sport - nie brzmi to za dobrze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
przedstawie jej ilość kalorii którą wyliczył mi chciwus i dostosują z nią jadłospis odezwę się jutro jak zadzwoni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Ja Ci podałem tylko zbliżoną wartość kcal uwzględniając Twoją wage + aktywnosc jaka opisales. Nie znam Twojego metabolizmu ani dokladnych treningów i ich intensywności tak więc wynik może się różnić Jeżeli masz iść do dietetyka to najlepiej sportowego. Z Panią dietetyk może być różnie tak jak to Koniu powiedział, ale pożyjemy - zobaczymy. Wstaw nam to co ona Ci ułoży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
Chciwus
" Nie obliczałem mu tego ze wzorów, bo nie wierzę w takie wyliczenia. Podałem to na podstawie mojego doświadczenia. " Ok :) W takim razie nie mam co tutaj szukać bo widocznie nastała inna moda. Żegnam

nic nie obliczałem,
dla wagi 118(kupa smalcu)przyjąłem 2500
i poszło pięknie>25kg/9msc
autorze-słuchałbym wonskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
Marianie a ćwiczyłeś coś do tego? Ja chce ciut schudnąć bo nie długo komisja wojskowa i wstyd taki smalec tam iść :D

Konio a jaki rodzaj ćwiczeń mi polecasz? FBW czy mój co przedstawił stronę wcześniej?

Zmieniony przez - terry2013 w dniu 2014-01-12 16:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
FBW.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra diata ---- POMOCY !

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium