SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat, 120 kg czas wziąć się za siebie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
problem jest z tym, że roweru stacjonarnego nie mam w domu, tylko na siłkę bym się zapisał.

Zmieniony przez - terry2013 w dniu 2014-01-10 23:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
czy rowerek czy cokolwiek - jak będziesz tak cały czas omijał temat diety - nic specjalnego Ci nie da.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
o diete nie pytam bo już wiem mniej więcej co i jak tylko pytam się o plan ćwiczeniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
W takim razie wstaw zrzut swojej diety. Zobaczymy czy wiesz mniej czy więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
Źle się sformułowałem, że wiem mnie więcej. Planu diety nie układałem tylko zaczynam się stosować to co konio pisał w swoim poradniku co wstawiłeś. Jutro wstawię plan żywieniowy.




Zmieniony przez - terry2013 w dniu 2014-01-10 23:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Zmobilizuj się to nie takie trudne. Sam z pułapu 115 do 87 zjechałem parę latek ładnych temu i wiem, że po jakimś czasie można się w treningu zakochać. Jak raz rozpiszesz dietę trochę poczytasz to potem będzie Ci łatwiej i nabędziesz nawyki pewne które pomogą CI potem żyć i nie tyć.

Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Fakt, w treningu mozna sie zakochac, ale bez racjonalnej diety zaden trening owocny nie bedzie. Tylko trudniejsza jest motywacja wzgledem diety niz treningu prawde mowiac. Tutaj determinacja jest potrzebna, motywacja moze nie wystarczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1315
Napisz chociaz jaki stosunkowy BF%. Podejrzewam ze spory ;)
Jesli chodzi o cwiczenia to rowerek bardziej niz bieganie ze wzgledu na stawy. Przy wadze 120kg i tak musza ostro dostawac w pi**e.
Spalacz odstaw tak jak koledzy pisali wyzej, przedewszystkim dieta.
No i nie nastawiaj sie na 10 kg miesiecznie, bo to duzo za szybko - skora nie zdarzy sie sciagnac i zostaniesz z workiem sw Mikołaja z przodu ;)

Zmieniony przez - ziam w dniu 2014-01-11 17:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ziam- skąd ty masz info z tą skórą? Tylko straszysz gościa a wystarczy popatrzeć na dział galerie czy foto przemian... skóra się wchłania U mnie spadło 10kg z 90 do 80kg podczas pobytu w szpitalu coś właśnie z miesiąc.

Jak spalacz ma działać motywacyjnie to też jest to jakieś wyjście. Większego sensu i wpływu nie ma bo przy takim nadmiarze tłuszczu i tak będzie gubił fat z ogromną prędkością jeśli się za to zabierze z głową (dieta + trening)

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2014-01-11 17:57:25

Zmieniony przez - mikadorus w dniu 2014-01-11 17:58:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1315
Przy zbyt szybkiej utracie fatu, skóra nie nadąży się "ściągać" i zostanie fałda, a tego byśmy nie chcieli :D
Dlatego IMO 1kg tygodniowo to w miare bezpieczna wartość, sam na redukcji staram się zbijać ok 0.5 kg tygodniowo.

EDIT: Podobno duze dawki witaminy C pomagają, ale nie oczekiwałbym cudów ;)

EDIT2: mikadorus - moze i bedzie dzialal motywacyjnie, ale gosc zrzuci powiedzmy 20kg i bedzie mial przestoj i wtedy zamiast dorzucic spalacz to nie bedzie mial juz takiej mozliwosci. Ja bym spalacz odstawil na polke, na te 'najgorsze' dni na samym koncu redukcji.

Zmieniony przez - ziam w dniu 2014-01-11 18:01:13

Zmieniony przez - ziam w dniu 2014-01-11 18:03:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra diata ---- POMOCY !

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium