SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 beda ze mnie ludzie?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
ogolnie trening trwa 3-4h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4679
z takim treningiem to Ty daleko nie zajedziesz. Poza tym nabieranie tyle masy tak szybko nic nie daje oprocz brzucha tłuszczu i wody pod skóra a po 2 jest
niezdrowe. Miesnia praktycznie zero zrobiles.

Trening maksymalnie 1,5h do 2h 3-4 razy w tygodniu.
Cwiczymy wszystkie partie. Gdzie masz nogi, brzuch, przedramie, kaptury?
Serii tez za duzo robisz 3-4 serie wystarcza w 1 ćwiczeniu.

Duzo pracy przed Toba, ale jak czlowiek nie doswiadczony to rozne głupstwa robi.

Zacznij od jakis treningow obwodowych troche cardio, rozciagniecie przygotuj organizm do ciezarow i typowego treningu na silownii najpierw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
brzuch robie ale poza silownia,kaptury tez robie ale nie wypisalem. A jesli chodzi o nabieranie masy to nie byla moja wina tylko szlugow ktore rzucilem;)
gdzie masz wiecej jak 4 serie w 1 cwiczeniu?
rozgrzewka tez jest;) ale tych podstaw nie uwzglednialem w planie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
a jesli chodzi o czas to podalem na 2 osoby:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
a jelsi chodiz o trening to byl ulozony przez osoby ze stazem powyzej 3-4 lat ktorzy naprawde dobrze wygladaja;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Nie zwalaj na szlugi, bo szlugi nie maja aż tak dużego wpływu na masowanie moim zdaniem - ja pale i mięcho powoli idzie BEZ WIDOCZNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ Chłopie jesteś zalany w ch**, no i to twój główny problem ! Wklej nam dietę z rozkładem b/t/w.

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
widzisz to mamy tutaj znawce.....bo szlugi na pewna grupe osob dzialaja w taki sposob ze nie moga przytyc i traca na wadze wiec nie mow ze znaczenia nie maja;) Wiem jest to problem i to duzy ale mam juz diete ktora pozwoli mi starcic zbedne kilogramy... oprocz tego jezdze rowerem i biegam teraz co tez przyczyni sie do zmniejszeni tzw. oponki:) zreszta schudlem juz 2 kg;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
trening 3-4 godziny? mam nadzieję że to jakiś żart xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Napisałem SZLUGI NIE MAJĄ AŻ TAK DUŻEGO WPŁYWU, czytaj ze zrozumieniem A i chudnij z tkanki tłuszczowej a nie z mięśni bo ludzie robią ten podstawowy błąd ..
Pozdrawiam

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1686
3-4 h na 2 osoby;)jak pisalem wyżej;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foty do oceny

Następny temat

pater007 str 4,5

WHEY premium