SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

171cm 95kg wagi - zejście do 70kg.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 232
Hmm, Czyli mamy 200kcal deficytu,

Czytam sobie o układaniu diety i z tego co widzę to każdy inaczej pisze... Nie wiem na czym się skupić, białkach ? węglowodanach ? kaloriach ?

Powinienem rozłożyć 5 posiłków w ciągu dnia aby suma dała 2700kcal tak ?

Zmieniony przez - b-rad w dniu 2015-01-11 14:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Możesz jeść posiłków tyle ile Ci pasuje. Nawet 3 będą ok.
Białka ~1,8g/kilogram masy ciała Tłuszcze ~1g/kgmc, a węglowodany to reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 232
I tak chyba wybiorę się do jakiegoś trenera/dietetyka bo ciężko jest mi samemu coś dopasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
To tylko i wyłącznie Twoja decyzja.
Możesz także skorzystać z oferty: http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 232
A więc, czytam sobie o dietach, ćwiczeniach i w ogóle na ten temat od jakiegoś tygodnia. Co kolejna strona bądź "trener/dietetyk" to inne zasady, całkowicie inne podejśćie do ćwiczeń oraz diety.

Natknąłem się np. na taki filmik :




Czy intermittent fasting działa ?

Czy cheat day czasem nie wybije z rytmu ?

Czy ilość węglowodanów np. w tym przypadku 100g dziennie, (czyli około 1/4 zapotrzebowania) to nie jest jednak zbyt mało ?

Zmieniony przez - b-rad w dniu 2015-01-15 17:58:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dlatego musisz wybrać jedną drogę, każdy ma swoje zasady

1. Jest to sposób odżywiania, nie będzie lepszych efektów jak przy normalnym trybie jedzenia
2. Cheat day może sporo cofnąć jak nie jest przemyślany, lepiej zrobić cheat meal raz na jakiś czas lub nic nie robić
3. Ja proponuję tłuszcze 60g, białko 2-2.5g/kg masy ciała i reszta węgle, ale znowu - co człowiek to inna porada

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-01-15 18:03:19

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 232
Zastanawiałem się nad cheat day i właśnie w ciągu tygodnia zaoszczedzamy przykładowo 2000kcal w ciągu cheat day nagle o np. 3000 zjadamy więcej niż zapotrzebowanie i bilans tygodniowy i tak mamy na plus.

Dziś się ważyłem, wyszło 1.5kg mniej w ciągu 2tygodni.

Jako taka dieta, max 2200kcal dziennie
Co drugi dzień ćwiczenie siłowe - godzina
Odstawienie słodyczy słodkich napoi itd.

Zmieniony przez - b-rad w dniu 2015-01-15 20:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mało tych kalorii jak na taką wagę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 232
Zrobiłem sobie listę produktów które mogę jeść, mają odpowiednia liczbę węglowodanów oraz kcal. Staram się jeść tyle, aby nie chodzić głodnym. Mieszczę się w 2200kcal.

Jaki jest skutek zbyt małej ilości kcal ?

Mam jeszcze taki problem: kładąc się spać przeważnie o 23 a zasypiając o 1, o której powinienem zjeść ostatni posiłek ? Teraz jem o 20 i o 24 już czasami czuję głód....

Zmieniony przez - b-rad w dniu 2015-01-16 09:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ostatni posiłek możesz zjeść powiedzmy godzinę przed snem. Skutkiem zbyt małej ilości kcal będzie szybki zastój i brak dalszych postępów w redukcji, oraz większe straty mięśniowe.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające żebra

Następny temat

Pomoc dotycząca planu treningowego

WHEY premium