SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat i 174kg na klatke

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 148
3letni trening i taki progres? Na dodatek w tak młodym wieku? Panowie trochę powagi. Albo gość jest jednym na miliard /jutro puszczam totolotka i trafiam 6 napewno/ albo nieźle dokazuje i bierze co mu tam z targowiska przyniosą ukraińskie chłopaki. Zastanówcie się, czy wam też tak dobrze szło? Ile pracy włożyliście w trening i ile potu wylaliście zeby osiągnąć cokolwiek? Ściema aż w oczy szczypie, ale jak ktoś wierzy to jego sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego na pierwszym ciężarku jest 1kg a mówi ze 2kg? IMO fake jeśli chodzi o wagę, co nie znaczy, że nie robi wrażenie. Tak, więc gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
urodziłem sie w ponad rok po awarii reaktora w Czarnobylu, do końca komunizmu żarłem ruskie kaszki i inny badziewia a mimo to w jego wieku połowy bym nie podniósł :( Życie mnie oszukało, chce ponownego rozpatrzenia moich narodzin bo ta dzisiejsza młodzież jest wogole jakas inna - wieksza, silniejsza, a połowa tez bardziej cip***ata (tego akurat nie żałuje). No nie wiem czy uwierzyłem w ten filmik ale duzo podnosi i lepiej nich cos z tym zrobi bo przyjdzie BUKA i go zje;)

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
danmic to że ty czegoś takiego nie osiągnąłeś to nie znaczy że inny nie mają lepszych predyspozycji od ciebie i są w stanie zrobić takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
smigaj stary na zawody i cisnijjjj tam !!

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
respekt dla bohatera filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 681
Opinia polaków: "Jeśli ktoś osiągnął coś więcej niż ja to znaczy że oszukiwał"
To robi wrażenie ;)

Siła, masa, brak k****a ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 148
kamils31
Kolego ja nie twierdzę, że on tego nie zrobił, mam tylko zastrzeżenia co do sposobu w jaki to osiągnął. Jeżeli na wspomaganiu (najbardziej prawdopodobne) to żaden wyczyn, bo wielu z koksem może to powtórzyć, tylko po co? Jeżeli ma takie uwarunkowania naturalne, to jak ktoś pisał wcześniej- diament, którym należy zająć się profesjonalnie. I do tego ogranicza się moja wypowiedź. Z doświadczenia wiem, że takie rzeczy są mało prawdopodobne, a znam wielu ludzi trenujących i sam wiem po sobie, więc nie zasuwaj mi głodnych kawałków o predyspozycjach, bo zdaję sobie z tego sprawę, że wielu jest lepszych ode mnie. Wiem też, że w tym sporcie nic nie przychodzi łatwo, samo i szybko. Chyba, że z pomocą farmaceuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a mi tam lata ten filmik. jezeli ma taka pare i bez wspomagania to ok, szacunek mu za to. ja jestem nieco starszy i po roku treningow bralem 130. ale jezeli cos bral i robi tym ludzi w c***a to ***al go pies. byl kiedys taki gosc na forum. tez mlody i cisnal sporo, zarzekał sie ze na sucho a w tematach o dopingu opisal jakie przeszedl wczesniej cykle i na jaki sie teraz szykuje.

dziwi mnie tylko fakt ze wstawiasz filmik z marca we wrzesniu i caly czas bronisz goscia itd. nie wiem jaki to mialo cel ale ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10229
"Kolego ja nie twierdzę, że on tego nie zrobił, mam tylko zastrzeżenia co do sposobu w jaki to osiągnął. Jeżeli na wspomaganiu (najbardziej prawdopodobne) to żaden wyczyn,"

Żaden wyczyn? Ilu znasz ludzi na koksie, a ilu z nich robi takie wyniki? W dodatku ilu z nich ma 16-18 lat?

"Na dodatek w tak młodym wieku? Panowie trochę powagi."
Zdarza się. Bardzo rzadko, ale jednak. Geny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek harówki

Następny temat

Czy ten sprzęt wystarczy.

WHEY premium