SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15lat - mala redukcja i zrobienie kaloryfera na brzuchu itp. !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Co do tego linku [https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html]

to fajnie opisane itp itd , ale ja do szkoły biorę 1 kanapkę np z szynką. i ją jem na przerwie po 3 , 4 lekcjach , a na śniadanie jadam płatki z mlekiem , owszem jajko też jadam ale to tak po obiedzie lub na kolacje ;].Co do drążka to mam zamontowany w chlewku;/ a zimą ( czyli teraźniejszość) zapominam lub nie mam możliwości pójść do tego chlewka i się po podciągać parę razy.Po drugie w kurtce to trochę ciężko się podciąga , a przecież w chlewku przy dużym mrozie się nie będę rozbierał...( ale spróbuje częściej chodzić do chlewka i się podciągać). A no może później w ćwiczeniach coś dołożę jakieś inne ćwiczenia na brzuch czy klatkę, i tak będę ćwiczył do wakacji , no a w wakacje zobaczymy co tam się uformuję na moim cielę :D, ale mi chodzi o porady Wasze czy dobrze robię , czy wszystko ok , czy dużo schudłem , czy zredukowałem tłuszcz i mam szansę w warunkach domowych wyrobić sobie ładne mięśnie brzucha , klatki itp itd ... proszę o opinie i porady co do ćwiczeń lub nowych ćwiczeń co mam poprawić , czego nie robić , co ograniczyć itp itd , bo co jeść to ja wiem i wiem czego nie jeść ;] i ćwiczę 6 miesięcy non stop z tym samym FBW, i może doradzicie coś nowego itp itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Co do tego linku https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

to fajnie opisane itp itd , ale ja do szkoły biorę 1 kanapkę np z szynką. i ją jem na przerwie po 3 , 4 lekcjach , a na śniadanie jadam płatki z mlekiem , owszem jajko też jadam ale to tak po obiedzie lub na kolacje ;].Co do drążka to mam zamontowany w chlewku;/ a zimą ( czyli teraźniejszość) zapominam lub nie mam możliwości pójść do tego chlewka i się po podciągać parę razy.Po drugie w kurtce to trochę ciężko się podciąga , a przecież w chlewku przy dużym mrozie się nie będę rozbierał...( ale spróbuje częściej chodzić do chlewka i się podciągać). A no może później w ćwiczeniach coś dołożę jakieś inne ćwiczenia na brzuch czy klatkę, i tak będę ćwiczył do wakacji , no a w wakacje zobaczymy co tam się uformuję na moim cielę :D, Ale mi chodzi o porady Wasze czy dobrze robię , czy wszystko ok , czy dużo schudłem , czy zredukowałem tłuszcz i mam szansę w warunkach domowych wyrobić sobie ładne mięśnie brzucha , klatki itp itd ... proszę o opinie i porady co do ćwiczeń lub nowych ćwiczeń co mam poprawić , czego nie robić , co ograniczyć itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Możesz zmienić troche plan FBW - jak nie masz dostępu do siłowni to przejdź do działu "Trening w domowych warunkach"

Przy redukcji najważniejsza jest dieta, czym bardziej się do niej przyłożysz tym lepszy efekt uzyskasz. Przeczytaj dokładnie wskazówki w działach poświęconych sprawom żywieniowym a w szczególności 10 wskazówek- naprawdę solidne dla początkującego i mogą zaowocować.

I oczywiście nieodzowny element redukcji - trening aerobowy. Po treningu siłowym warto zastosować około 20minut treningu tlenowego, w dni nietreningowe 45-60minut aerobów. Średnia intensywność, żebyś dał rade taki czas- może to być basen, rower, bieganie, orbitrek czy inne cuda :)

Pozdro

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Tg3 , dołączę do swojego FBW to że , w dni nie treningowe lub wolny czas( sobota , niedziela , święta itp itd) to będę chodził do chlewka i się podciągał , i w zwisie podnosił nogi znaczy kolana do klatki piersiowej , jednakowo będę ćwiczył wytrzymałość ramion i brzuch no i będę się podciągał. A mówisz że aeroby to dobra rzecz... hmm :D na pewno tak po tym co czytałem :D , to aeroby typu bieganie w miejscu , boksowanie się z cieniem swoim , taniec i inne wygibasy , będę robił około 10min - 20min w dni nietreningowe no i oczywiście jak minie mrozik i nie będzie takiej chlapy jak jest teraz ;/ , to będę chodził na boisko i biegał za piłką :D. Ciekawe jakie po tym wszystkim będą efekty :D. A robiąc aeroby różnego typu to człowiek chyba staje się zwinniejszy i szybszy na co dzień tak wnioskuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
A jak ma się zakwasy np ramion czy pleców czy brzucha , to najlepiej ćwiczyć normalnie jak się ćwiczyło i spalić te zakwasy czy przeczekać aż miną i dopiero ćwiczyć ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
FBW jak wskazuje nazwa to trening całościowy, więc trenujemy całe ciało- w szczególności nogi! W treningu powinieneś uwzględnić drążek.

Aeroby powinny być potreningowo średniej długości a w dni nietreningowe możliwie długie 40-50min. Najlepszy byłby rowerek, bieganie, basen stałym tempem bez większych przerw. Możesz poczytać o HIIT.

Ogólnie od treningu człowiek się staje zwinniejszy czy szybszy, szczególnie jeśli redukujesz- przestanie Ci przeszkadzać w zwinności nadmiar tłuszczu.

Co do zakwasów możesz przeczekać 2-3dni, pamiętaj o rozciąganiu po treningu itd.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Ok, moje FBW to trening na całe ciało , na drążek będę chodził w dni nietreningowe i wtedy kiedy będę miał czas, po FBW będę się rozciągał i robił 20min aerobów. W dni nietreningowe nie mam możliwości chodzić na basen czy na rower, ale postaram się też robić około 30min ( jak na początek to i tak dużo) aerobów różnych aby się spocić i zmęczyć :D. Owszem w porze letniej postaram się chodzić na rowerek , nad jeziorko i biegać za piłką ;].

Zmieniony przez - benny6 w dniu 2010-12-10 16:04:22

Zmieniony przez - benny6 w dniu 2010-12-10 16:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Jak masz zakwasy to spróbuj z wypiciem soku z cytryny no i koniecznie rozciągaj, mi pomaga. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Mam pytanie.Czy jakbym zaczął robić takie ćwiczenia jak tu:



To czy bym wyrzeźbił sobie nimi brzuch , bądź spalił tłuszcz z brzucha , ale chodzi mi głównie o wyrzeźbienie. Czy te ćwiczenia są dobre na mięśnie brzucha itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Sześć stron trąbią Ci, że nie ma miejscowego spalania tłuszczu i trenujemy całe ciało, a rzeźba=spalanie tłuszczu. Zamiast szukać na Youtube dziwnych planów weź się za trening :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.......Kasza gryczana - problem......

Następny temat

15 lat trening brzucha prosze o pomoc

WHEY premium