SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13miesiecy nowe zdj.14/15s

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Ludzie co wy z ta chemia? Normalnie widac koles ma taki gen ze nabiera masy i rozstepy sie pojawiaja. Nie jest to czysty miesien ale tez nie jest to sam tluszcz. Sylwetka fajna lekka redukcje zrob na lato i bedzie git :) Co do brzucha to widze ze mamy podobny typ budowy tez w okolicach bioder najwiecej i taki niby celulitis. Ogranicz wegle proste na rzecz zlozonych ewentualnie cos ala low carb zrob i bedzie dobrze :) predyspozycje sa zycze powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
Matis1990 "i wszystko jasne 43 ma na pompie..." taa a bez ma 42 i Ty oczywiście ten 1cm różnicy zauważyłeś lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tu juz niejeden na tym forum pompował ok 5cm

a co do autora to juz czas najwyzszy na przycinke

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
hahaha no wiadomo, że sporo osób se dodaje cm i podaje wymiary na pompie, ale jego akurat miałem okazje 'skontrolować i zmierzyć bicka przed tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
zaczynam robic brzuchy przed snem wiadomo troche zalalo ale jeszcze nie jest tak zle powoli sie zrzuci masy troche jest ale sie nia nie martwie bo nie mam problemow ze zrzuceniem wagi(w ciagu 4 miesiecy przytylem 1-2kg max a jem 6 posilkow dziennie) duzo trudniej jest mi przytyc a teraz prawie caly czas siedze w domu do szkoly w tym roku chodze zaocznie wiec zjesc normalnie moge a a co do reki nie komentuje bo kazdy mysli co chce wiadomo ze zdjecia wszystkiego nie pokazuja jeden ma bardziej wypchnieta reke do przodu drugi mniej (dlatego robie mlotkowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
troszkę tłusto
SOG na zachętę do pracy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Po 1sze ludzie qrwa co to za moda żeby chodzić w za dużych ciuchach. Normalny człowiek ubiera się tak żeby wyglądać dobrze. Po to są rozmiary żeby człowiek mógł se dobrać nie za mały i nie za durzy. Sam często chodzę w S ze względy na wzrost. Nie pasi mi luźna bluza które sięga po kolana a kołnierz ma taki że na drzewo wejdzie. Nie trawie natomiast chodzenia w bluzeczkach na ramiączkach... To jest dla mnie przykład cwaniarstwa. Zresztą reakcją każdego na widok średnio umięśnionego kolesia w bluzce na ramiączkach jest "o jaki lanser"
2 Ludzie widać że koleś ma w okolicach 40 w łapie. 43 po treningu też jest możliwe. Co prawda rzeźba żadna ale wymiar jest. Pisze że mety nie brał ale prawie pewien jestem że inne dopalacze były. Nie ważne. Liczy się zmiana. A w ciągu roku postęp bardzo durzy.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Najfajniejszy tekst 117 w klacie jak zepne sie to 118/119 humor przed koncem pracy mi sie poprawil

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
sie kolega ortografia widze popisal... gosc pomysl najpierw czy jestes "normalnym czlowiekiem". masz racje przy rece 38 S-ka jest optymalna bo sie rekaw spina i "dobrze wygladasz" a jezeli m-ke masz do kolan to idz do lekarza bo "twoj kregoslup wola o pomoc". rak po ziemi nie ciagniesz czasem jak chodzisz? sry za off
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat joe po kontuzji odrabianie formy

Następny temat

ja na przelomie roku cwiczen.

WHEY premium