SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13miesiecy nowe zdj.14/15s

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
Maniek_M mi sie humor poprWIA jak w wiekszosci czytam wasze komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
A ja uwazam ze jestem troche surowo oceniany w wiekszosci komentarzy.Zazwyczaj jak cos sie komus nie podoba np ktos za maly ktos za duzy za duze wymiary koszulki opiete na ramiaczka lub dresy(pewnie wiekszosc sie ze mna zgodzi) to najczesciej tak jest przywyklem do tego czytam komenty na innych galeriach i uwazam ze troche slabo jestem oceniany ze wzgledu na wiek i staz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
kupie teraz sobie masc na rozstepy ale pewnie nic mi nie da przez to ze cwicze ciagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Wiesz co majo... najczęściej to jest tak że ludzie którzy nie potrafią poradzić sobie z fałdami tłuszczu na brzuchu i wiszącym tricepsem chodzą w bluzach rozmiar czy dwa za dużych. Widać w tedy że ktoś jest duży ale nie widać co tam ma. Idzie później taki siejąc postrach śród młodzieży gimnazjalnej ze swoim 42 w kablu przy czym nie wiadomo ile z tego kabla dało by się wytopić litrów smalcu .

Autora tematu nie posądzam o jakiś strasznie zapasiony biceps. Ale widać ze znaczna część masy jak na razie to woda. Niech się pokaże za miesiąc czy 2. Po przerwie od koksu/supli.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
hyhy wszyscy sie jego bica uczepili niech zepnie kabel i niech pokaze co i jak a nie takie " turystyczne " zdjecia dajesz wogole bez zadnej napinki ogarnij sie to nie portal typu fotka.pl ;o tu pokazujesz swoje muly albo wyjazd z tym pseudo lansem

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
napnij sie cos do tych fotek zeby bylo co oceniac. daj foty np. bice przodem, tylem, nogi

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
sadomaczo wrzuce fotki specjalnie dla ciebie jak przytne teraz, bo to ze na masie mam brzuch to jest raczej normalne kolezko tym bardziej ze 8 miechow nie machalem przez zerwany bark, przy ciezaze o ktorym mozesz sobie w snach podumac przez pewnie jakies 2 lata jeszcze... a to ze ty masz 38 na rece (pewnie na zyle jak roni na zawodach co?) i pokazujesz jaki to ty jestes mega wielki i wspanialy to juz inna bajka... chetnie bym odmienil twoje poglady w prosty sposob. jak tam te twoje sztuki walki co? pewnie widziales duzo walk na kompie i stoczyles duzo w mortal kombat co? co tam cwiczysz? pochwal sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
aha jeszcze jedno bo niedokonczylem. "niewidac co tam ma" to powie twoja dupa kolezankom jak zdejmiesz przed nia spodnie. a jak chcesz zobaczyc faldy tluszczu i wiszacy triceps(niewiem ocb) to idz do taty, mozesz mu jeszcze powiedziec zeby pana galarete zrobil. pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 526
hehe ladnie pocisniete majo198923 ze smiech spadlem z krzeslamamy tu jeden wielki off top
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat joe po kontuzji odrabianie formy

Następny temat

ja na przelomie roku cwiczen.

WHEY premium