SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13miesiecy nowe zdj.14/15s

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
nie mam więcej pytań ...
Po 1sze to weź się qrwa dzieciaku ogarnij i mi tu prywatnych jazd nie urządzaj, nigdzie tam nie pisało że to o tobie więc skoro taki bulwers to pewnie jest tam sporo prawdy.
Dobrze wiesz że po prawdziwej redukcji zostało by z ciebie 75 kg maxymalnie. Przy 85 kg na 170 cm to się wygrywa zawody w swojej kategorii. A ty masz 85 na dorodnym sadle i retencji. Więc zamilcz szczególnie że kłułeś dupsko nie wąsko, a starasz się porównywać do kogoś kto jedzie na sucho. Co z tego że bierzesz na te swoje pozrywane barki 90 kg skoro za 15 lat będziesz leczył stawy nerki wątrobę serce i prawdopodobnie głowę.
Na tym proponuje zakończyć offtop. Bo ani tobie ani sobie nie życzę bana. Po prostu nie mogę zdzierżyć jak mi jakiś 19 letni cwaniak który pewnie nie zdał jeszcze matury wjeżdża na ojca to co mam w majtkach grozi ręczną zmianą poglądów i stara się wmówić ze robie większy lans od niego. Gościu chęcią pokazania komuś swojej wyższości wzbudzania strachu i respektu wśród samców też się lansujesz i nic nawet o tym nie wiesz.
Tyle na ten temat.

aha, jeszcze jedno gdzie pokazuje jaki to ja jestem wielki i wspaniały. Póki co to ty masz w profilu zdjęcie swoich zatłuszczonych pleców bez kaptura, dlatego zastanów się jeszcze raz kto tu z siebie robi wielkiego gangsta. Który zmieni ręcznie poglądy każdemu który mu nie pasuje. Może ci jeszcze kupić bejzbol i łańcuszek kaliber 1,5 cm?

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-04-16 01:04:54

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
jakbys tak troche sie pointeresowal tym o czym piszesz to wiedzialbys ze zerwany kaptur moze pozniej bolec przy cwiczeniach kretynie. wiesz niechce mi sie juz komentowac twojej wypowiedzi, dziwie sie tylko ze mamusia pozwala ci nie spac o tej godzinie "Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-04-16 01:04:54". aha i piszac " Dobrze wiesz że po prawdziwej redukcji zostało by z ciebie 75 kg maxymalnie. Przy 85 kg na 170 cm to się wygrywa zawody w swojej kategorii. A ty masz 85 na dorodnym sadle i retencji. Więc zamilcz szczególnie że kłułeś dupsko nie wąsko, a starasz się porównywać do kogoś kto jedzie na sucho. Co z tego że bierzesz na te swoje pozrywane barki 90 kg skoro za 15 lat będziesz leczył stawy nerki wątrobę serce i prawdopodobnie głowę. " obrazasz polowe tego forum bo wiekszosc ludzi wyglada robiac mase jak ja lub nawet bardziej tlusto, do tego jezeli nawet bym sie kul (klul ahah) to moja sprawa nie twoja, ja nie wnikam w to ze codzienni rano stajesz przed lustrem i mowisz ale ty jestes wielki i wspanialy... do tego ci napisze ze niewiem czy cos bede leczyl czy nie za 15 lat, ale ty pewnie nie dozyjesz tego wieku przez podejscie do innych ludzi, wkoncu sie natniesz powiadam. patrzac na to ze srednio dorosly, pracujacy mezczyzna ma okolo 35-37 cm w obwodzie ramienia to wydaje mi sie ze twoje 38 w upietej flaneli nikogo nie przestraszy. ja mam poprostu troche inne podejscie jak reka bedzie dobra to koszulka sama sie upnie... norbi sory za off ja juz koncze bo mnie kolega zabardzo zgasil, zreszta widac ze niewiem co mu napisac smutno mi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
ty wspanialy a ty to widze 6 cm w pasie mniej ode mnie, wzrostu 2 cm mniej hm... ty czasem nie pisales o sobie jak cos tam o wiszacym tricepsie pisales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
O mamusi lepiej nie wspominaj bo to ty żyjesz jeszcze na garnuszku starych i za plecami skrobiesz grosz na wiadro koksu żeby swoje ułomności leczyć. Mi w przeciwieństwie do ciebie wystarczy 38 na rzeźbie nie interesuje mnie straszenie po zmroku normalnych ludzi. Za to taka cała cwaniarnia jak ty która wraca ze szkoły idzie na siłkę a resztę wolnego czasu spędza gdzieś na przystanku kradnąc telefony, zwykle ma problemy z długowiecznością... I nie mieszaj w to ludzi z forum bo fakt połowa tak wygląda na masie ale żaden nie robi z siebie kozaka któremu nikt nie podskoczy. A te 6 cm więcej w pasie, samo przez się mówi ile % z ciebie to tucznik a ile kulturysta. I skończ już w końcu bo żadnych normalnych argumentów nie przytaczasz tylko wjeżdżasz na starych jak byś sam miał z nimi problem.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
aahahahah na garnuszku starych to juz nie jestem od dluzszego czasu kolezko bo tak sie sklada ze pracuje w weekendy za dobra kase (domysl sie jak), telefonow krasc nie musze bo mam 2 wlasne, niemusze z siebie robic kozaka bo niemam kompleksow kolezko, i nie wyskakuj mi tu o procentach bo widziales tylko zdjecie tylu jakbys zobaczyl przod to bys chyba zmienil zdanie bo to ze mam problem TYLKO I WYLACZNIE z dolem brzucha sie zdarza, szerokie biodra tez sie zdarzaja a to ze wrocilem do siebie w ciagu 3 miechow po ciezkiej 8 miesiecznej kontuzji tobie raczej by sie nie zdarzylo bo bys powiedzial pier^^^ to. ja sie nieuwazam za nikogo wspanialego jak ty, jak niektorzy mowia na silce fajne plecy albo fajna reka to mowie dzieki i odchodze a niewznosze sie na wyzyny co pewnie robisz po dodaniu kolejnego kg do serii na klatke. gosciu ja zlapalem cie za slowko ty zaczales mnie obrazac, ja dalej lapie cie za slowka ty wymyslasz jakies dziwne historie. to wlasnie pokazalo poziom inteligencji... a tak wogole to moze wypelnij sobie profil (jak ktos juz powiedzial "tego wymaga kultura") bo po ostatnim poscie wydaje mi sie ze brakuje ci pare latek do mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
"A te 6 cm więcej w pasie, samo przez się mówi ile % z ciebie to tucznik a ile kulturysta." i jeszcze mam pytanko bo forme to sie raczej na lato robi badz na zawody a po tej twojej wypowiedzi to widze ze w twoim mniemaniu to caly rok sie smiga na bf 3-4% co? twoj kolejny popis wiedzy... <bravo>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Tak formę robi się na lato lub zawody. A my mamy połowę kwietnia. Do wakacji 2 miesiące. Nie wiem jaki masz bf ale pewnie w okolicach 25%
Prawdopodobnie już od początku czerwca chodzenie w bluzach xxl zacznie sprawiać kłopot termalny. Dlatego zastanawiam się jakim cudem w takim tempie zrzucisz 10% bf. Chyba, że dla ciebie bycie w formie to 20% bf. Tak czy owak na te lato nici z wyrzeźbionej sylwetki, chociaż jak się przyłożysz to może jeszcze w sierpniu na plaży zrobisz wrażenie nie tylko na przestraszonych facetach schodzących ci z drogi ale i na przedstawicielkach płci przeciwnej.




Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-04-16 22:27:34

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Panowie to do niczego nie prowadzi.Jestescie internetowymi napinaczami? zbedne komentarze :) oceniajcie sylwetke a nie czy cos brał czy nie bo to wyłacznie jego sprawa a gdybanie na ten temat nie ma sensu... Sylwetka na plus ale podaj fotki w konkretnych pozach chyba brak najszerszego...:Dłapy ok..ale ciekawe jak sie prezentuja przy ,,napince" xDpowodzenia .. rosnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Odniosę sie jeszcze tylko do obrażania i łapania za słówka.
Majo zastanów się jeszcze raz gdzie cię ktoś tu obraził. To ty żeś się sfochał jak 14 latka. Sypnełeś we mnie epitetami typu "kretyn" wjechałeś na starych i jeszcze kota ogonem odwracasz...

Dobra ja kończę wypowiadanie się w tym topicu. Narobiliśmy tu syfu i psujemy autorowi temat sory ...

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1953
moj bf to ok 22-25% i jezeli myslisz ze zjaz do okolo np 12-15 bylby niemozliwy to sie mylisz... swoja droga nie potrzebuje tego bo dla mnie w tym roku najlepsza basenowka to byloby 100kg z lekko widoczna koscia i plaskim brzuchem co moja kobieta popiera bo troche poczytala i wie ze zeby wyciac trzeba miec z czego a do tego popiera to co robie i mi bardzo pomaga. wiec w tym roku robie tylko plaski brzuch i bf ok 18-20 bedzie ok i nic wiecej a w przyszlym konkret wycine. dla mnie nic nie jest problemem bo jestem uparty i jezeli bym musial to bede chodzil w 2 bluzach w temp 30 st na dworze. spoko skonczmy to bo i tak do poniedzialku nie mam dostepu do kompa a slowa typu kretyn itp itd pojawily sie przez twojego posta na 18 stronie. swoja droga norbiemu sie chyba podobalo to jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat joe po kontuzji odrabianie formy

Następny temat

ja na przelomie roku cwiczen.

WHEY premium