SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12lat treningu-Debiuty2014-klasyk+180

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
Co do prostowników to jakieś tam są, zawsze mogłyby być większe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
Słupsk mini relacja z zawodów:
2 dni po zawodach w Opolu, które mnie mega wykończyły i którymi miałem zakończyć sezon podjąłem decyzje, że jeszcze wystartuję w Słupsku. Zaplanowałem sobie, że będę cięższy niż w Opolu i bardziej pełny, bo jednak przy wadze 90 kg wyglądałem co by nie mówić niezdrowo. Limit w klasyku to 93kg przy moim wzroście . Przygotowania poszły tym razem poszły dość sprawnie waga schodziła tak jak planowałem, ba dzień przed zawodami po odstawieniu wody miałem niedowagę nawet, stąd też podładowałem hamburgerem z 250g wołowiny i na ważeniu uzyskałem idealną wagę 93kg, więc tak jak sobie to zaplanowałem. Oprócz klasyka postanowiłem wystartować, także w kategorii +90kg, ale głównie tylko dla zabawy z nadzieją, że może uda się zmieścić w top3, bo jednak co by nie mówić ale chłopaki z najcięższej to niezłe konie. Zawody poszły bardzo sprawnie, mała liczba uczestników sprawiła, że szybko przeszliśmy do finałów, w efekcie nie trzeba było długo czekać. Na pierwszy ogień klasyk najpierw porównania, później programy dowolne i zaraz wyniki. Udało się zająć 1 miejsce. Czyli plan minimum wykonany. Po wygraniu klasyku zrobiłem ładowanie mcdonaldem, tak aby do ciężkiej jak najbardziej spuchnąć. Niestety apetyt nie dopisywał i zjadłem zaledwie 3 cheeseburgery, trochę frytek i lody. Nie wpychałem na siłę, gdyż stwierdziłem, że klasyk czyli kat. docelowa wygrana, a teraz to już zabawa więc nie ma co się spinać. Porównania oraz układy dowolne podobnie jak w klasyku, poszły bardzo sprawnie, po czym nastąpiło ogłoszenie wyników. Tu naprawdę nie wiedziałem, które miejsce zajmę. W klasyku to bylem pewien swego ale tu nie wiedziałem jak się wszystko rozegra. Jak się za chwilę okazało udało im się wygrać również i tą kategorię. Cóż poradzić hehe zostało jeszcze open, gdzie było nas 2 i kolejna niewiadoma . Ogłoszenie wyników i zwycięzcą zawodów zostaje...Krzysztof Piekarz. Nie ukrywam zaj**iste uczucie wygrać po raz kolejny całe zawody .
Wydaje mi się, że osiągnąłem formę życia patrząc po fotach bylem naprawdę zadowolony. Były rozmiary i docięcie. Cieszę się, że obskoczyłem tyle startów bo naprawdę sporo się nauczyłem i mam nadzieje, że następne przygotowania będą chociaż ciut łatwiejsze. Na razie odpoczynek choć nie powiem, że jeszcze bym postartował ale w najbliższych zawodach nie ma już kat. kulturystyka klasyczna, a w ciężkiej to mogę startować ale tylko dla fanu, a ja chce wygrywać więc na razie odpoczynek. I tak w sumie jestem b.zadowolony z sezonu ale nie powiem bo czuje jakąś pustkę jak nie muszę trzymać diety, nie muszę wstawać o 4 na kardio, ani ćwiczyć 7xw tyg. Najprzyjemniejszy jest jednak etap w trakcie zdobywania czegoś czy to pieniądze, wiedza czy zwycięstwa w zawodach...tak samo wtedy nienawidzisz każdą minutę pracy ale równocześnie kochasz każdą chwile poświęconą, na osiągniecie celu. Zresztą nieważne hehe teraz odpoczynek ale mój główny cel to złoto na MP i Me . Wiem, że jestem w stanie go zrealizować wiec trzymajcie kciuki.
Podsumowując dotychczasowe osiągniecia w tym sezonie
1msc mr sfd
1msc w konkursie pierwszy start
5msc w konkursie mr hitec
1msc debiuty kulturystyczne kat. +90
1msc debiuty kat open
2msc na pucharze Żelistrzewa w kat. +90
1ms mistrzostwa Śląska kat. kulturystyka klasyczna
3msc MP w kat. kulturystyka klasyczna
1msc w FA challenger w kat. kulturystyka klasyczna
1msc mistrzostwa Słupska kat. Kulturystyka klasyczna
1msc mistrzostwa Słupska kat. +90
1msc mistrzostwa Słupska kat open
3 artykuły napisane dla magazynu Kif
3 sesje zdjęciowe dla magazynu Kif
1 okładka dla magazynu Kif (kolejna wkrótce
1 sesja dla Muscular Developemnt
1 sesja zdjęciowa dla magazynu SdW
1 okładka dla magazynu SdW

Miejmy nadzieję, że starczy siły i uda się odnieść jeszcze kilka sukcesów. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy mnie wspierali i pomagali, a było tych osób sporo. Dziękuję za wszystkie wiadomości, które dostawałem od osób których nawet nie znam, nie na każdą na pewno odpisałem ale bardzo doceniam każdą.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
next













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
next













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
next













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca85 MR SFD
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13127
next




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
aPAWEL V-ce MR SFD PRO
Ekspert
Szacuny 309 Napisanych postów 1169 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57294
Gratuluję super wyników!

191cm, 96-100kg, siłka od 1999r, bieganie od 07r. GALERIA:
https://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s299.html REKORDY: 400m w 55, 800m w 2:04, 1500m w 4:30, 3000m w 10:25, 5000m w 18:38, 10km w 41:40, Maraton w 3h28 - wszystko z wagą 96-98kg. Martwy ciąg: 215kg, Wycisk leżąc: 155kg. Skok wzwyż: 180cm (710/1400 IAAF points) z wagą 98kg. KULTURYSTYKA NATURALNA: Mr SFD 2012: http://www.sfd.pl/aPAWEL__zero_koksu-t421703-s212.html Debiuty 2013: http://www.sfd.pl/PAWEŁ_ZERO_KOKSU-t421703-s232.html Wiosenna forma 2014: http://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s253.html Mistrzostwa Siedlec 2014: http://www.sfd.pl/_PAWEŁ_ZERO_KOKSU_-t421703-s257.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
godne podsumowanie roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ładnie rozp*****lasz wszystkie zawody motywacji teraz masz pewnie aż za dużo Powodzenia w dalszej karierze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Krzysiek odpocznij i atakuj jesień! Masz sylwetkę, żeby przywozić medale z ME i MŚ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 LAT DO OCENY

Następny temat

W połowie redukcji

WHEY premium