SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 roku cwiczen ocencie16 latka

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
ja Ci poleca Cytropepsi! tak na laknienie zjesz lodowke z drzwiami.. mi normalnei brzuch wyskoczyl ; p nie napisales albo nie doczytalem gdzie trenujesz i czym.. to dosyc istotne.. wedlugmnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
cytropepsi, czy CYTROPEPSIN ??


opisz jak to dziala i na co to jest i ile kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
ja trenuje w domu mam swoja siłownie pozyczony sprzet no ale jest jak znajde foto to pokaze.
Plan wyglada tak poniedzialek:klata,rozpietki,brzuch sroda:łapki,bary piątek:klata,rozpietki,brzuch i oczywicie sie zawsze rosciagam.

Jesli chcecie cos wiecej wiedziec to piszcie.I co to jest co kolega podal wyzej i jak to dziala i cena oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no to za***isty trening

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
:/ mm cytropepsin pijesz lyzeczke syropu 15 min przed planowanym posilkiem wzmaga wytwarzanie kwasow zolondkowych co powoduje laknienie.. mi az slina leci ; p wciagasz co sie da.. a ten plan i tak dalej to nieciekawie wyglada, polecil bym ci atlas ktorzy wszyscy znaja i kochaja.. ale jak przez ten czas ci sie nie chcialo to wykosztuj sie zapisz sie na jakas prywatna silownie i tam ci koles pomoze ulozyc jakis maly plan..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
jaki trening

a gdzie nogi i plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
nóg nie robilem bo ma z nimi poblemy w udzie poprostu przeskakuja mi kosci bylem z tym u lekarza ale sam wkoncu nie wiem czy moge je trenowac czy nie.A plecy bolą mnie nieraz i niechce zeby bylo gorzej no w sumie moze zaczne robic ale sie troche boje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1222
Siema:) no jak na 16 lat to wyglądasz jak normalny chłopak,po takim czasie cwiczena na sucho to moze jakas odrzywka typu kreatyna... były by efekty jeszcze dobra dieta... a to "Max na klate 75" to znaczy ze ze podniesiesz 75 kg troche w to nie wieze... ale bede trzymał kciuki cwicz dalej bo to sie opłaca... hehe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
jak zaczniesz robic plecy to cie przestaną boleć!!


ja do czasu kiedy nie zacząłem robić martwych ciągów cierpiałem na bóle kręgosłupa, zacząłem robić martwe ciągi i już mnie NIC nie boli!

polecam,

nogi możesz robić na maszynach a nie przysiady


myśleć
cu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
do kafa0 na klate naprawde biore 75kg po co mial bym klamac i chwalic nie wiem czym.Mi nie chodzi za bardzo o to zey byc ślnym tylko ładna budowe miec.A treningu na rzebe nie robie bo nie mam czego rzezbic robie ciagle mase.Juz mam dosc czasami tyle cwiczyc a jak ja wygladam CINKO.Tak sie zbieram na kupno czegos juz z 3miesiace.No to jak mowicie ze martwy ciag pomoze to zaczne robic.A co do nog to nie mam zadnych maszyn.Tylko takie podstawowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Festiwal Kultury Japonskiej

Następny temat

...

WHEY premium