SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 m-c na DNP dla mnie i kobietki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie będę z Tobą się kłóci, w pełni rozumiem czemu chcesz by jak najwięcej ludzi skusiło się na dnp, ja jestem starej daty i dla mnie chore jest gdy leniwe grubasy bez pojęcia o redukcji biorą się za dnp, taka sama to dla mnie patologia jak to, że osoby które nigdy nie ćwiczyły odrazu wbijają saa, i w jednym i w drugim wypadku więcej szkód niż pożytku, dla mnie poprostu takie śmierdzące lenistwo zabija piękno tego sportu, jak ktoś wiele lat żarł jak świnia i wyhodował półtorametrowy bęben to jest zwykłym leniem, a ja takich nie trawię, ale szanuję Twoje zdanie, ja poprostu kocham ten sport i nie lubie gdy tacy ludzie go niszczą szukając drogi na skróty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale gadasz głupoty !

oni mają po prawie 40 lat ! jak zlecą bardzo szybko to i jemu i jego żonie będzie wisieć skóra na brzuchu , a jak jego żona ma duży biust który już z racji wieku nie wygląda jak u nastolatki z wiadomych przyczyn ( grawitacja , wiek , elastyczność skóry itd. ) to zostaną dwa worki z piaskiem i będzie to wyglądać obleśnie !!



swojego ciała nadal będą sie wstydzić , a fajnie to będą wyglądać tylko w ubraniu , jak ich zobaczą znajomi .
to jest najważniejsze !!

ja bym nie chciał aby mojej żonie z biustu zrobiły sie dwa placki bo widziałem taki przypadek w swojej rodzinie jak jedna z ciotek była mądra i odchudzała się super mądrymi dietami z czasopism dla pań .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
ja mam 40 lat!!!!! ważę 98kg i w styczniu podciągnąłem się 42 razy !!! wystarczy spytać shaggiego ile lat trenuje i koksuje i po sprawie ,może całe życie chciał być zmasowanym potworkiem a teraz mu się odwidziało :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
120 cm to nie zmasowany potworek tylko grubas, do tego nie potzreba koskowania tylko pizzy, pączków i browarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Moim zdaniem do 100cm może na samym teście zrzucać i dopiero zbliżając się do stówy odpalić dnp.
Ale i tak szykuje się ciekawa relacja


Przy dłuższym cyklu można pomyśleć o niskich dawkach t3.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5504
panowie dla waszej wiedzy ,bo się nie wczytaliście w badania zamieszczone w linkach DNP to jest właśnie środek dla grubasów!!!!!!!!!!!!!!!!! w latach 30 stosowany był u ponad 100 000 ludzi w odchudzaniu!!!!! to że teraz biorą to koksy i mają super rezultaty to zasługa Dana Ducheina ,o ile dobrze napisałem to nazwisko :):) to on wprowadził go do świata kulturystyki w latach 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
Aras84
nie będę z Tobą się kłóci, w pełni rozumiem czemu chcesz by jak najwięcej ludzi skusiło się na dnp, ja jestem starej daty i dla mnie chore jest gdy leniwe grubasy bez pojęcia o redukcji biorą się za dnp, taka sama to dla mnie patologia jak to, że osoby które nigdy nie ćwiczyły odrazu wbijają saa, i w jednym i w drugim wypadku więcej szkód niż pożytku, dla mnie poprostu takie śmierdzące lenistwo zabija piękno tego sportu, jak ktoś wiele lat żarł jak świnia i wyhodował półtorametrowy bęben to jest zwykłym leniem, a ja takich nie trawię, ale szanuję Twoje zdanie, ja poprostu kocham ten sport i nie lubie gdy tacy ludzie go niszczą szukając drogi na skróty

SOG!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
chłopy wyluzujcie 1.5 roku temu skonczylem z siłką po wypadku na motorze bylem w trakcie cyklu rok siedziałem z zoną na dupsku szpital rehabilitacja itd... teraz chce wrocic do normalnosci nie jestem sezonowcem mam za sobą 8 cykli na koksie, a trenowałem 12lat prosze nie robcie smietnika bo nic z tej relacji nie wyjdzie z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1shaggy będą w ogóle zdjęcia twoje i twojej baby w tym temacie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
tak na koniec tematu dla porównania, teraz nie ma sensu zbyt duża loża szyderców miała by okazje po spamować a temat jest chyba fajny i jeszcze nie oklepany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT po 20 tygodniowym cyklu

Następny temat

megace

WHEY premium