SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 m-c na DNP dla mnie i kobietki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
z hiszpani prosto do pl nie ma szans by dnp doleciało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Micz ile łącznie spadło w pasie w efekcie końcowym? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
dzień 18
300mg
w pracy już lepiej się czuje po zastosowaniu odaban już tak się nie leje ze mnie
jak mi się uda dostać urlop na nast. tydzien to dowale do pieca a po tygodniu stop i zejcie wody i zobacze co dalej
zmieniam plan bo wydaje mi się że organizm się przyzwyczaił i już czuje zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36235
Rewolt wlasnie dzisiaj odebralem przesylke z hiszpanii... byla otwierana i sprawdzana na celnym i wszystko jest ok... no chyba ze za pare dni dostane jakies wezwanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
boltek ile szła Twoja paczka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36235
11dni

Zmieniony przez - boltek w dniu 2012-06-11 21:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
dzień 19
400mg
mam wolne 7dni więc dowalam do pieca, od jutra po 500mg a po tyg stop i zejście wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
TO JESZCZE NACIĄGNIESZ WODY :) KAŻDE PODBICIE DAWKI ZWIĘKSZA RETENCJE . ZOBACZYMY TWÓJ EFEKT ZA 2 TYGODNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
i oto chodzi jedziem po całosci, jak bedzie rezultat git to powroce na małych dawkach tak aby funkcjonować normalnie i aby dnp wolniej ale robiło robote do której zostało stworzone
w pracy to ludziska myslą że chory jestem że się zmieniłem na twarzy że wyglądam jak kupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2156
ŻÓŁTA CERA :):) ZOBACZ MOŻE MASZ ŻÓŁTE PODESZWY STÓP ??? SERIUWA :):) NISKIE CIŚNIENIE :):)JAK MASZ EFKE TO SIĘ WSPOMAGAJ :):) Ch**OWY TYDZIEŃ SIĘ SZYKUJE DLA CIEBIE:):) PO CYKLU NIC NIE ZMIENIAJ W DIECIE ,USTAWISZ JĄ POTEM NA ZERO DO NOWEJ WAGI .JAK ZEJDZIE DNP TO GLIKOGEN SAM WRÓCI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT po 20 tygodniowym cyklu

Następny temat

megace

WHEY premium