SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,5 m-c na DNP dla mnie i kobietki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bęben sporo zjechał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 295
nie ma co porownac bo fota lipna. nie wiem czy sporo bo fotki przodem dał a widac na jednej ze maciek jest dalej wielki. Bez dnp zrobil bys to samo.

I co robić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
fajnie że patrzycie na mnie jak na gościa z nadwagą a nie na chłopca który pomylił krete z metą, ja wiem gdzie leży mój problem a to że chce przyspieszyć czas redukcji przez dnp to dla tego że ja mam 38l i już nie mam takiej przemiany co 20latek, spróbowałem jak smakuje dnp i jestem mądzejszy o te 25 dni, teraz czekam na zejcie wody przy podwojonej intesywności na aero, nie wiem jak teraz z dietą czy obciąć ww, ale chyba tak zrobie na tydz. a poźniej spowrotem na dnp przy małych dawkach bo wracam do pracy i zmniejsze kcal o 500 do 2600 i zobacze co się będzie działo jak zastój to może żonglerke ww. ale zobacze na pewno będe dawał znać pozdrawiam wszystkich zwłaszcza tych zatłuszczonych choć to nie święta ani sylwester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
vKKK fotki to tylko podgląd że na prawde istnieje, centymetr nie kłamie -10, a waga tylko -3, zobacz po zejściu wody
a maciek dalej nie mały 110cm, więc nie spodziewaj się że wyskocze 85cm w pasie

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-06-19 00:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
przyszła dziś paczke z hiszpanii czekałem 8dni
2 dzień zejścia z dawki, narazie jest nie ciekawie waga stoi cm stoją, mam nadzieje że się ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
teraz się zważyłem i koorwa szok waga +3 tz mam teraz wage z pierwszego dnia kiedy zaczynałem
pas +6cm tz -4cm od 1 dnia
wszystko idzie do góry jak będzie to samo jutro to musze coś wymyślić, już nigdy nie posłucham gościa który mówił aby ww trzymać na plus a bilans na zero,
teraz mam panikę, towaru tyle że mogę pół roku ciągnoć ale zonk
zobacze jutro jak będzie kupa to wracam do dnp i zrobie tak jak przy wycince, obcięcie ww i tłuszczy, bez saa i ostre aero bo coś tu nie gra pogadam jeszcze z babką z hiszpanii co ona myśli jak to powinno wyglądać najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Oceniaj bf a nie wage. Waga to tylko cyferki


teraz zobaczylem fotki no i jednak widac ze cos niestety robisz zle

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-06-20 21:45:17

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się że poleciałem trochę lepiej , ale nie śledzę tematu codziennie i nie wiem jak to tam dokładnie było ...

na T3 75 mcg ed i clenie ( 160-240mcg ), T3 leciałem 6 tygodni . W ostatnie 4 metabolizm tak wyj**ał że w te 4 tygodnie zgubiłem w biodrach -10cm i w pasie -6 . leciałem 350mg propa week waga -5 kg . Po ładowaniu węglami jak dobrze pamiętam +3/4 kg i w biodrach +2/3 w pasie +1,5 .

(start)
biodra 98 pas 88 ( brzuch prawie płaski , a wyj**ane boczki tak to wygląda )

Kcal było jakieś 1900 +/- 200 , zero cukru
260-270 białka
120-140 WW
10-60g chyba ( ile jest tłuszczu w 4 całych jajkach )

trening od poniedziałku to piątku , 4 normalne splity + w piątek priorytetowy , po każdym treningu 25min minut aerobów z ciężarami . w sobotę i niedziele nic nie robiłem .

a Tobie niech nie przychodzi do głowy znów wskakiwać na DNP , odpocznij od tego jakiś czas bo efekty zrobiłeś naprawdę dobre , ciąża zniknęła nawet widać zarysów jakiś tam mięśni brzucha . teraz odpocznij daj więcej Kcal przez 4-5 tygodni , tak z 2300-2500 trochę śmieci można podjeść jeden oszukany posiłek da rade codziennie myślę , tylko rób aeroby .

ja akurat przestałem robić , nie robiłem bo k***a metabolizm kosmos . jadłem 1000-2000 Kcal w śmieciach . ale po DNP tak może nie być bo ona chyba coś p******i na chwilę tarczycę ( tak ktoś przynajmniej pisał tutaj na forum )

nie wiem czy Dnp można brać na niskich węglach bezpiecznie , ale jeśli tak to bym pojechał 150WW i ładowanie w 5 tygodniu .



Takie moje skromne zdanie , qrwa jak się rozpisałem
powodzenia ogólnie i nap*****laj dalej





Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-06-20 22:56:57

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-06-20 22:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dobry test i za to pochwala dla autora. Mam nadzieje, ze dzieki niemu kilka osob uswiadomi sobie, ze jak sie nie ma o czyms pojecia, to lepiej sie za to nie zabierac. A juz szczegolnie za cos takiego jak DNP. Mogles zrobic znacznie wiecej i spokojniej w tym czasie bez DNP, gdybys mial ogarniete podstawy. No ale lec dalej, moze wartosc edukacyjna tematu jeszcze wzrosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
dziś trzeci dzień na zejście wody
trochę lepiej to wygląda, tz. waga 117.5(-2.5kg) pas 112(-8cm)
samopoczucie dobre, chęć do pracy, potliwość ustąpiła
czekam dalej bez kombinowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT po 20 tygodniowym cyklu

Następny temat

megace

WHEY premium