SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żółtko jaja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
Witam,
mam pytanie co robić z żółtkiem po jajku (bo niechce go jeść, chce tylko białko z jajka) może macie jakieś przepisy na coś niewiem np. domowy majonez
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kogel mogel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o zoltko, ale nie z surowego jajka tylko ugotowanego na twardo zapewne? ale nie wiem co z nim zrobic, ja wyrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Tylko cos zrobic, czy pozniej chcesz zjesc to co zrobisz z tego zoltka ? Jesli to drugie to lepiej wyrzuc.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
paste na chleb /rozcierasz, doprawiasz/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tunczyk żóltka oliwa i masz paste

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
właśnie niechce jeść tego żółtka NIGDY (bo niechce przytyć mam do tego skłonności} chcę tylko białeczko, a jak jeść to białko na surowo z cukrem? czy jakoś inaczej i przed czy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
usmaz albo ugotooj jajko i odrzooc zooltko; soorowe bialko moze byc przyczyna salmonelli
btw
nie sadze, abys od samych zooltek moogl az tak lapac tkanke... chyba, ze masz na mysli potrawy typu jajecznica /wtedy owszem, lepiej wziac powiedzmy 5 bialek i jedno cale jajko/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
a jajecznica na parze? ale wiecie zoltek niechce marnowac chce cos z nimi zrobic, a niechce ich jesc bo maja duzo tluszczu i boje sie miazdzycy oraz przytycia do ktorego mam naprawde duze sklonnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
daj komuś niech zje za ciebie albo ptakom z chlebem pokrusz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
ja daje ptakom albo braciakowi

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Odchudzanie - Prosze o Korektę !!

Następny temat

Kurs instruktora! Pytanie!

WHEY premium