SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajecznica na parze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Siema , wyczytałem gdzieś na forum że dobra jest jajecznica na parze. I cały czas mam to w głowie ponieważ wiadomo lepsze na parze niż na tłuszczu.
I tu moje pytanie jak sobie zrobić taką jajecznice
Luzem paćki nie można wrzucic na tą pokrywe bo sie zleje do środka ... więc co? wżucic to do jakieś miseczki? Podejrzewam że dużo czasu by zajeło zanim całość sie zetnie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja nie mam specjalnego naczynia do gotowania na parze to w przypadku jaj daje miske nad goroaca wode i tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
pierwsze slysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
witaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
witaj potrzebne bendą ci skladniki
Składniki Przepis
jajko
2 płaskie łyżeczki masła
1 łyżka mleka
1 łyżeczka posiekanego szczypiorku
przygotowanie

Jajko umyj i sparz wrzątkiem (przez minutę).Zagotuj wodę w garnku i umieść na nim talerzyk z masłem,wbij na niego jajko i dodaj mleko,mieszaj jajecznicę aż do ścięcia się białka,na koniec posyp szczypiorkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
najlepszym rozwiazaniem byl by zakup parowaru, lub garnkow do gotwania na parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Dzieki za przepis. Myślałem żę to będzie bez odrobinki tłuszczu.A tu mały zonk
A bez tłuszczu nie da rady? zapewne czas zcięcia sie dużo przedłuża tak? Czy o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
mombas mam garnek do gotowania na parze tylko żę ta pokrywka ma dziury przez co paćka by sie zapewne wylewała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
PumpIron ja wiem, ze ma dziury w koncu sa to garnki do gotowania na parze myslalem o wrzuceniu jajek do garnka na jakiejs salaterce

Zmieniony przez - mombas w dniu 2008-08-26 14:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Musze sam spróbować . W końcu jak nie wyjdzie 3 jajka to nie majątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16559
A nie mozesz tej jajecznicy na patelni teflonowej zrobic??

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieżnia - program spalania tłuszczu?!

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium