SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żelazna koszula

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Mantiak Chia''Zelazna koszulka''.mmam ,ale po rosyjsku i to xero.

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ta żelazna koszula,czy inna kolczuga to i tak nic w porównaniu do nieskończoności wszechświata...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-07-14 16:03:21

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
co racja to racja Słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
j/w.

Śledzę ten temat od kliku stron i faktycznie: od utwardzania przejść do początków wszechświata...

Poza tym HetmanXF nie mieszaj filozofii z fizyką. To tak ode mnie.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
No to dzięki mnie
Przykład podałem i się rozwinęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 925
Co do samego tematu utwardzania chce dodać tylko jeden moim zdaniem dający do myślenia fakt. Jak sądzicie czy gdyby poprawne utwardzanie prowadziło do poważnych i groźnych dla zdrowia zwyrodnień kości to czy przypadkiem wszyscy praktykujący to mistrzowi nie byli by 'kadłubkami' ? Jeśli tego typu trening jest tak zabójczy opisują niektórzy to z pewnością w tradycyjnych sztukach walki (praktykujących tego typu trening) siłą rzeczy ćwiczyły by tylko kaleki. Dla mnie to jest dość silny argument przemawiający za sensownością tego typu treningu dla kogoś innego to może być zbieg okoliczności jak już wcześniej pisałem to kwestia w jaki sposób postrzegamy świat.

Teraz odnośnie 'cudownej' medycyny zachodu może uznacie że to ściema ale nie to już wasza kwestia. W wieku około 17 lat 'nasi' lekarze po w sumie 5 miesiącach w szpitalach zdiagnozowali u mnie Nefropatie IgA. Stwierdzono że z tym się żyje i tyle - jedyna rada nie przemęczaj się ZERO ruchu bo nie będziesz miał nawet tych 20-25 lat do czau aż nerki siądą. Dla mnie rada była wystarczająco głupia żeby ją ignorować i zacząć się zastanawiać o co im tak naprawdę chodzi mam paść na zawał przed 30?? Idąc tropem 'zabobonów' itd. dziś nie mam problemów z nerkami (czerwone krwinki z 64 do 0-1 tzn normy, z resztą tak samo), hmm... to z pewnością te klauny i ich wymysły to zrobiły...

I najzabawniejszy punkt o powstaniu wszechświata - zakładamy, że powstał w wyniku wielkiego wybuchu itd, najlepszym dowodem na to jest fakt że się rozszerza - logiczne i sensowne. Dlaczego z opowieści SF doszliśmy do faktów na temat czarnych dziur itp. ponieważ nie pojmujemy wszechświata dopiero raczkujemy w tym temacie i spieranie się o i tak nie pewne fakty raczej wiele nie da. Jak dobrze HetmanXF zauważył z biegiem czasu pewne zasady fizyki i nie tylko są obalane przez kogoś z 'lepszym pomysłem'. Może zaprosimy na forum jakiegoś doktora astronomii albo jakichkolwiek nauk o wszechświecie - na pewno by wiele wyjaśnił.

"Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać" E.Hemingway

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
najchętniej nowe wcielenie Einsteina: "brzmi logicznie, więc musi być na to jakiś sposób"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Już się spowrotem robiło całkiem miło aż nagle przyszedł Abel i powiedział co wiedział...

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Zresztą po co się utwardzać, skoro można jeść danonki-formułę mocnych kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
a zelazna koszula to ''zbedne kilogramy''.wogole to kupa zlomu jest.a na lato to za goraco nawet.

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

boks a kickboxing ?

Następny temat

Skuteczność i samodoskonalenie

WHEY premium