SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie - najważniejszy posiłek dnia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
Witam! Od pewnego czasu zacząłem redukcje, co prawda bez konkretnej diety stosując się wyłącznie do wskazówek żywieniowych. Jednak problemem jest śniadania. Wszędzie piszą że to podstawowy i najważniejszy posiłek dnia. Po przeczytaniu tematów na sfd chciałbym zapytać co powinno się jeść na śniadanie?? Mój problem polega na tym że często nie mam ochoty jeść czegokolwiek i chodzę bez śniadania do szkoły. Później w szkole jakieś 2 kanapki i gdy wracam do domu około 15.00 to jem jak smok. Chciałbym was zapytać co polecacie na śniadanie. Może coś własnej roboty??
Do tej pory jadłem to musli:


Niestety po takim posiłku za 1h - 1,5h dalej jestem głody

Co radzicie??

PS: Z kuchnią sfd się zapoznałem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no jeśli np płatki owsiane, rodzynki i orzechy się nadają to czemu połączone w musli by się nie miały nadawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Nie musisz jeść śniadania jeśli nie lubisz.

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
j/w, a jak chceszredukować o o tym "musli" zapomnij.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
No ale co radzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Chleb żytni razowy + jajka kurze całe + jakieś warzywo i kakao =)

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
marian napisał - nie musisz jeść śniadania jak nie chcesz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Śniadanie z rana napędza cały metabolizm organizmu, który jest spowolniony po przespanej nocy. Musisz dostaczyć odpowiednią ilość energii, by starczyło jej na cały poranek. Idealnym żródłem stopniowo uwalnianej energii są węglowodany złożone, które znajdują się w produktach zbożowych z pełnego przemiału. Zawierają one też sporą ilość błonnika, który reguluję pracę układu pokarmowego oraz szerek skałdników mineralnych i witamin szczególnie z gr.B. Polecam płatki owsiane z mlekiem 0,5%, do których możesz dodać wszystko to co lubisz np. orzechy, pestki z dyni, suszoną żurawinę czy banana. Jeśli lubisz słotkie smaki możesz także dodać łyżeczkę miodu lub owocowego dżemu. Codziennie zmieniaj dodatki, a na pewno takie śniadanie nigdy Ci się nie znudzi. Do szkoły oprócz kanapki zabieraj owoce np, jabłko, gruszkę czy warzywa pokrojoną np. pokrojoną marchewkę. Stanowią niskokaloryczną i wartościową przekąskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
a ja polecam zaktualizować wiedzę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Chyba nie sądzisz, że śniadanie nie jest ważnym posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
sądzę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
To chyba Ty powinieneś zaktualizować wiedzę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taka dieta ma sens?

Następny temat

Rozwianei wątpliwości

WHEY premium