SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki jak diamenty w 2 miesiące

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
spoko dziekowa stary za pomoc. Z innymi partiami nie narzekam ale lydki to zdecydowanie moja "pieta achillesowa" ale nikt nie jest idealny.WIec do roboty pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5092
ja bym dołozył do treningu łydek osiołki dobrze rozbudowuja miesien piszczelowy i jak wczesniej napisał krzych duza liczba powtorzen to działa i pozdrawiam

Rafal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Napisalem mu o oslich wspieciach

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 228
Panowie a jakieś ćw takie typowe żeby można w domu było robić bo maszyny do wyciskania na nogi raczej nie posiadam a jesli ćw łydek w siadzie to jak prawidłowo usiąść kolana ugiete na wysokości tyłka? wyżej niżej? stopy na jakimś podeście czy płasko na ziemii? prosze o odpowiedź. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
fajny art, wyprobuje tą metodę w następnym planie, albo nie, zaczną ją już robić, bo mam małe łydki w porównaniu do ud, i musze je przypompować, SoG dla autora jak wejdzie pozdrawiam:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Witam,
co do tej metody:

-wspięcia na palce siedząc 3x25-30
-wspięcia na palce stojąc 3x8-10

To czy mozna robic wspięcia na palce siedząc z ciezarem na kolanach?
Jaki mam klasc ciezar ?

Dodam ze nie dysponuje zadnymi maszynami na lydki, mam tylko wolne ciezary - jak to wykorzystac do maksymalnego wzrostu lydki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zakladasz/kładziesz/ talerze na udach i po sprawie- tylko samemu bedzie to raczej niewykonalne- musisz miec partnera treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Pozwole sobie odświeżyc, moze komus sie przyda :)

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
trening trzeba bedzie wyprobwac.Sog

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split czy full-body ,po ktorym miesnie maja lepszą regenerację

Następny temat

Jakie ćwiczenia żeby odchudzić uda?

WHEY premium