SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ładowanie na ckd jak to zrobić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Phoneme żartujesz sobie?
Wiesz co się dzieje kiedy łączysz cukry proste i tłuszcze nasycone? Na ckd ładowanie ma za zadanie odbudować glikogen, insulina transportuje cukier do mięśni, podczas gdy spożycie tłuszczu zablokuje ten proces i nastąpi otłuszczenie. Dlatego jak najmniej tłuszczu żeby nie zepsuć ładowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
"jak robisz ładowanie masz napełnić mm glikogenem bawienie się w 50g ryżu wybacz..... na zbilansowaną bedziesz musiał powoli przechodzić "
s.m.p.a rozumiem że miałeś na myśli że jak robić to robić na maxa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
LudZie na ladowaniu jedza
10-12 posilkow po 100g ryzu kaszy czy owsu
Pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
różnica jest spora miedzy ładowaniem czystym a miedzy ładowaniem w którym zjemy cos syfiastego

gorzej sie wtedy trawi i wogóle i samopoczucie jest ***owe, brzuch wypchany i wogóle
i na drugi dzien tez jest całkiem inaczej po ładowaniu czystym a po takim w którym zjemy syfu ja tu mówie majac na mysli ładowanie syfiste to nie takie ze przez całe ładowanie jemy ciastka batony i lody tylko o takim w którym podjemy tego oprócz normlanego posiłku i od razu czuc róznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
rozumiem nie zamierzam nic podjadac ani nic w tym stylu tylko chce to zrobić dobrze :)
Myślę że ta rozpiska co napisał squ będzie dobra czyli ryż/kasza/durum/naleśniki/owsianka/banany/dzem myslę że Tym dobrze podładuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
No sorry ale w 5 posilkow ile zjesz tych ww?
I ile wazysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
88kg 182-183 wzrostu

Zmieniony przez - Zelto w dniu 2010-07-30 08:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no ja bym bazował na takich weglach jak napisałes ale banan tylko od razu po treningu do tego rodzynki/suszone sliwki i ewentualnie owoc jeszcze jakis do drugiego posiłku i potem juz bazował bym na takich weglach jak napisałes, i wiadomo ze tam jaks ilosc słodyczy jest dozwolona iwec mozesz zjesc tylko chodzi o to zeby nie przesadzic, a wiem z swoego doswiadczenia ze jak sie zje troche słodkiego to potem by sie zjdało wiecej

ckd zakonczyłem tydzien tem, mam załozony dziennik link wpodpisie to sobie mozesz zerknac
pierwsze ładowanie robiłem po 11 dniach a potem co tydzien
tylko ze ja sie starałem stosowac do załżen które opisał qazar i tez takim treningiem cwiczyłem( troche tylko pozmieniany zeby dopasowac do sprzetu jaki mam na siłowni)
https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Ogarnij sie, zobacz po co jest ładowanie, to nie jest dzień w ktory możesz żreć słodycze itd. Zyebiesz ładowanie, to potem caly tydzień zyebany :)

Marian dobrze prawi, zaczynasz od owocow, potem lecą złożone(basmati, brązowy, makaron durum/pełnoziarnisty,platki owsiane), cheat w ostatnim posiłku jak będziesz miał siły, ale wątpię.

Ładuj sie tym co jadłeś przed redukcja, np. ja nie jem od paru lat ziemniaków, to głupotą by było żebym jadl 3kg słodkich ziemniaków na ładowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
ja nie licze wszystkiego co do joty po prostu nie jem ww czy to chelba czy to ryzu / makaronu itd . :)
co do ładowania wole jednak bez słodyczy :)
a treningu nie mam w niedziele więc mimo to mam zjesc te banany czy nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej na noc jeśc?

Następny temat

Jaka dieta dla mnie? Staż 3lata _ 105kg/183cm ...

WHEY premium