SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybka-jak to zrobic raz ciach ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
No wlasnie rybka wiadomo zdrowa i wogole same + teraz jeszcze wykryli amerykance ze dobrze robi na stresy i depresje. Tylko ja akurat nie jem za duzo rybki bo poprostu nie mam czasu na jej przyrzadzanie. Wszystko gotuje w microfali typu kurak warzywa itd. Tylko makaron ryze i kasze normalnie na gazie. Jakie macie sposoby na zrobienie szybko rybke ? Chyba filet najlepiej ale jak to zrobic zeby nie tracic czasu na zbedne przygotowania.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Najszybciej jest na parownicy,ale mozesz smazyc:moczysz w jajku i obtaczasz w(mace ,otrebach ) i smazysz kilka minut,robi sie doscyc szybko mozna robic salatki rybne ale to juz kupa czasu potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
albo poprost kup wędzonom ,polcam szprotki sa tanie i dobre

Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2004-08-15 15:21:09

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wędzone ogonki łososia polecam,absolutny mistrz! mięciutkie takie że się daje na chlebku,oczywiście razowym,smarować,no mówię wam za***iozo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
rozumiem ze chodzi o tzw. "brzuchy"? jesli tak to zdecydowanie potwierdzam - rewelacja! zreszta losos w kazdej postaci jest super


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-08-16 18:55:27

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie,brzuszki to co innego,spróbuję jutro,podobno tłuste jak diabli,ale u ryby to nie wada;). ogonki to ogonki,trochę większe są i lżejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
usmaż sobie filety to kilka miut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
smazyc to nie bardzo bedzie mi sie chcialo zreszta smazenie na tluszczu to lipa jest a inaczej rybki sie nie da smazyc. A te wszystkie paluszki rybke i inne takie co mozna do lodowki ladowac i pozniej tylko podgrazc to dobre jest ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Syf totalny ,lepiej kup parownice i 10 minut maks masz rybe,albo gril elektryczny i w foli aluminiowej grilluj pycha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do ocenki

Następny temat

Udko z kurczaka gotowane

WHEY premium