SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ładowanie na ckd jak to zrobić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
ale ja mam w ciągu 5 pisiłków to rozumiem że mam je zmniejszyć czy zostawic tak jak są tylko tłuszcze obciać i rozłożyć to na te 5 posiłków tak jak napisałeś ?
Jaki makaron durum będzie ok ?
Czy nie zaleje mnie tłuszczem po takim ładowaniu ? ( robie co 2 tyg )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Masz zrobić 5 innych posiłków, na wzór tego jak napisałem. Diete olewasz w tym dniu, unikasz tylko tłuszczu. Durum będzie ok pod wieczór. Wszystko pójdzie w glikogen więc nie ma szans zalać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
acha czyli to co napisałeś to cały jadłospiś moje jaka na śniadanie itp wypad ;/ ? hehe no ok rozumiem
Tam gdzie wpisałeś makaron zapodam durum... :)
takie ładowanko w niedziele ( dzień nie tren) wystarczy ?

Zmieniony przez - Zelto w dniu 2010-07-29 21:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
hehe a tego ryżu i kaszy to po 50g styknie :D ?
Bo jak na razie nie czuje potrzeby ładowania no ale jak musi być ;/

Zmieniony przez - Zelto w dniu 2010-07-29 21:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1895
wiesz 2 tygodnie bez ww no sam nie wiem czy to wyszło by korzystnie jeżeli chdozi o całokształt trwania diety
po tym ładowaniu będzie ona jeszcze trwała 2 tyg i od września już jakaś zbilansowana ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak robisz ładowanie masz napełnić mm glikogenem bawienie się w 50g ryżu wybacz..... na zbilansowaną bedziesz musiał powoli przechodzić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Co Wy z tym obcinaniem tluszczu? Ladowanie polega na tym, zeby wartosci tluszczow oraz bialka zostaly na tym samym poziomie, a jedynie dodajemy wegli w wiadomych proporcjach. Nie ma zupelnie zadnej potrzeeby bawienia sie w odejmowanie tluszczu. Przestrzeganie przed jakimis starsznie zlymi slodyczami rowniez mija sie z celem - lody, ciasta itp rowniez doskonale pasuja na ladowanie, o ile nie przekroczy sie wyznaczonych wartosci wegli. Roznice miedzy takim wyliczanie sacharozy czy fruktozy w ciagu tego jednego dnia nie maja w praktyce gigantycznego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Phoneme w ciastach czekoladach i słodyczach jest sporo tłuszczu trudno zachować proporcje zrób ładowanie z mniejszą ilością tł a zrób z większą chodzi tutaj również o fat .... ja czuje rózniec

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepiej na noc jeśc?

Następny temat

Jaka dieta dla mnie? Staż 3lata _ 105kg/183cm ...

WHEY premium