SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁADNY BRZUCH U DZIEWCZYNY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
może i nie jestem specjalistą, to fakt ale mógłbyś się nauczyć czytać bo pisałem że ciężki trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tyle ze po co sie meczyc skoro i tak wymiernych efektow nie ma

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
W pierwszym zdaniu uzylas slowa "kiedys" co sugeruje, ze podlotkiem juz nie jestes. Aby o czymkolwiek mowic trzeba wiedziec ile masz lat, wzrost, wage oraz typ budowy. To po pierwsze. Po drugie musisz sobie zdawac sprawe, ze wiele kobiet nie ma szans na uwidocznienie dolnych partii brzucha w zadowalajacym stopniu, poniewaz tak sa zbudowane kobiety i to zmienic moze jedynie Pani Bozia. Sa to przede wszystkim okolice klatki piersiowej, dolne partie brzucha, pupa, biodra, talia, uda (oczywiscie kazda kobieta jest indywidualnoscia pod tym wzgledem) W tych miejscach zachodzi "niestety" naturalny proces tworzenia sie tkanki tluszczowej i nawe intensywne treningi + odwodnienie, moga nie przyniesc spodziewanych wynikow. No i po trzecie, jesli masz dziecko/dzieci to musisz zdawac sobie sprawe, w wyniku ciazy, skora na brzuchu moze ulec zwiotczeniu, co jest praktycznie niemozliwym calkowicie zlikwidowac, przy uzyciu treningu, diety, srodkow kosmetycznych lub tez farmakologii.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2007-01-16 19:41:30

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Trzeci podpunkt Świeta racja, ostatnio był reportaż w telewizji i pokazywali laske naprawde szczupła ale miała ogromny problem(według niej bo ogólnie maiła naprawdze zgrabną figure) właśnie z dolną częćcią brzucha i boczkami lekkie otłuszczenie, dziewczyna chodzi już od 3 lat na aerobiki i siłownie kładąc szczegolny nacisk na te miejsca i lipa 3 lata i zero efektu, wapdała na cudowny pomysł ale ja tego nikomu nie polecam więc nie pisze, a ty kolego tak bardzo sie nie denerwuj, kolezanka może robić różne ćwiczenia i albo jej pomogą albo nie, poto się pyta żeby usłszeć odpowiedzi,ona sama wybierze czy to jej odpowiada czy nie w tym celu zostało stworzone to forum i bez nerw bo ile osób tyle zdań.(Jeżeli niezgadzasz się z opinią to piszesz że sie z nią niezgadzasz a nie że cię to wkurza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Przepraszam nie wkurza tylko ''denerwuje''.Odpowiedż dla Patrycji jeżeli chcesz się pozbyć wagi to przedewszystkim to gieta weidz do działu odżywiania co do ćwiczeń to uprawiasz gimnastyke myśle że dieta plus twoj sport ( aeroby,bieganie tak ale na poprawienie kondycji ) bo z tego co dziewczyna napisała to szybko chce zrzucić wage - ja polecam dieta to przepustka do szybkiego zrzucenia wiem coś na ten temat bo rok temu stoczyłem bój o zrzucenie wagi i eksperymentowałem
1.sama dieta
2.dieta+ćwiczenia
i tak sam dieta w tydzień 2 kilo, dieta+ćwiczenia w tydzień też dwa kilo
wszystko trwało 6 miesiecy i wiem co pisze sam przez to przeszedłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
x-ray dobrze że to wniosłeś

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
a6w jest rzeczywiście ciężkim treningiem, ale założyłem sobie, że go skończę. Martwi mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie, że moja "luba" wmówiła sama sobie na przekór wszystkim, że ma straszny brzuch, a tak naprawdę to jest szczupła i ma tylko delikatne boczki i brzuszek. Wiem, że nie podoła do końca, ale nie wiem co jej powiedzieć, żeby zaniechała a6w. Postaram się ją namówić na bieganie i ćwiczenia aerobowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Lord_W jak mozesz komus cos polecac nie majac podstawowej wiedzy o tym kims! Prosty przyklad: jesli sie okaze, ze ten ktos jest cukrzykiem, o czym nie raczyl wspomniec to... reszte sobie sam dopowiedz...

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
A jeżeli ten ktoś ma astme ..... to też można sobie dopowiedzieć itp, ja miałem cukrzyce i dieta przy tej chorobie to podastawa( mając tą chorobe byłem na djecie ujemnej więc nieiwidze przeciwskazań od strony medycznej tym bardziej że zalecił mi diete lekarz diabetolog )
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14


Dziekuje drodzy eksperci za wszystkie odpowiedzi:*. Wiec po pierwsze chce sprostowac, ze mam 19 lat, nie rodzilam, a moja waga to 67kg.(mam ciezkie kosci i poodbno wygladam na gora 65 kg). W sumie moj przyrost wagi byl dosc spory w ciagu 2 lat, poniewaz wczesniej przez 3 lata chorowalam na bulimie i musialam stosowac terapie hormonalna, aby zajsc kiedys w ciaze.Poodobno od tego przytylam. Jestem ogolnie wysportowana dziewczyna, duzo sie ruszam, uwielbiam cwiczyc, choc nie mam na to zbytnio czasu. Zrobienie szpagatu czy dostanie rekami do podlogi to dla mnie nie problem. Mecze sie po 2 godzinach cwiczen. A mowiac "kiedys" chcialam nazwac basen na, ktory chodzilam 4 razy w tyg i zawody sportowe. Mam problem z budowa, poniewaz mam umiesnione, twarde rece i duzy biust takze chcialabym zmniejszyc ta gorna czesc ciala, ale czy da sie jakos wyszczuplic rece, aby byly bardziej kobiece? Co do a6w robie go ostatnio codziennie i do konca, nie sprawia mi to ogromnej trudnosci, ale musze przyznac ze miesnie bola na drugi dzien bardzo. Co do ustalenia diety to kompetnie nie wiem jak amm to zrobic, p[oniewaz z powodu ze kiedys przyjmowalam ok 400 kcal dziennie to wasza dieta to dla mnie zabojstwo. Musze jesc gora 1000kcal, aby utrzymac wage, wiec aby schudnac musze ok 700 kcal. Mam do Was tylko prosbe, abyscie napisali mi czego mam unikac, aby brzuch zrobil sie plaski, nie prosze o diete na 30 dni tylko jakies wskazowki....bardzo prosze i z gory dziekuje:*

Patrycja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie a wzrost wzwyrz

Następny temat

trening siłowy a trening wspinaczki - jak tu zbudować trochę dobrej masy?

WHEY premium