SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia 15lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16802
@ peepeek, ostatnio widziałem jakiś post Knif'a o siłowni w "młodszym" wieku i z tego co pamiętam negatywnej opinii nie było, zresztą też tak myślałem.


Możesz mnie oświecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że machanie hantelkami nie daje nic poza złymi nawykami + ewentualnymi wadami postawy bo to ćwiczenia na stojąco i osoba początkująca ma z nimi problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
InTheEnd-teraz do kogo piszesz ?? :P się pogubiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Ciebie. Ty wspomniałeś o hantelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli do mnie to powiem ci że dokładnie przestudiowałem ćwiczenia które wykonuje hantelkami, czytałem i oglądałem filmiki z poprawnym wykonaniem technicznym kilkakrotnie!! ...i nie dopuszczam możliwości popełnienia błędu...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak większość na początku...

Nikt nie każe Ci/Wam słuchać porad
Ale albo domator albo siłownia a nie z dupy połączenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z dupy połaczenie??! i wątpie żebyś znalazł mi chociaż 5 początkujących, którzy tak dbają o poprawność jak ja... możesz mi wierzyć lub nie.. nie znasz mnie wogóle, a gadasz jak do takich co to nawet nic nie przeczytają przed treningiem... i wtedy efektem jest kontuzja
Więc się zastanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
A po co machać sobie hantelkami bez sensu ? Jaki to ma cel ? Ćwiczenie pod nazwą " machanie hantelkami 3x w tyg"

Ma, wystarczy, że zaczniesz za jakiś czas ćwiczysz ostrzej i zaczną boleć łokcie bo sobie machałem, a czy dobrze czy nie, czy dobierałem ciężar pod siebie to nie ważne. Jak Ci raz się łokieć spieprzy za przeproszeniem, to zobaczysz o czym pisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
machanie hantelkami bez sensu?? kto napisał że ja sobie 'macham' hantelkami xd :/ widze ze jestes typem człowieka który zadaje sobie pytanie czy wszystko ma sens... wiesz co jak chcesz byc taki zdrowiutki i idealniutki to najlepiej spędzić całe życie leżac w łóżku (tylko uważaj - sufit się może zawalić ;/)... nie chcę cię obrażać bo wierzę w twoje doswiadczenia związane z trenigiem siłowym, ale czasami gadasz w tym dziale jak jakiś po******c
Pozdrawiam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2100
IneTheEnd
Demolay25
Nie musi odrazu na siłownie chodzić :P Niech idzie na jakieś MT Może abs robić :P Jest wiele ćwiczeń lepszych od ćwiczen na siłowni :) Tylko trzeba robić brzuszki na sile na max bo inaczej z tego huya bedzie :P

Dobre herezje.
Daj sobie spokój.


Domatora możesz spróbować żeby się rozruszać i tyle
pzdr

Masz jakiś problem? G*wno wiesz a sie odzywasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Lepiej

Następny temat

Nitro, AAKG, Arganina, Beta Alanin

WHEY premium