SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia z Chodakowska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 142 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2747
Witam.
Czysto z ciekawości:
Co sądzicie na temat ćwiczeń z Chodakowska albo z Mel B?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli chcesz się jedynie poruszać to czemu nie. Ale równie dobrze możesz pograć w piłkę, pójśc na spacer z psem albo wnieść sąsiadce zakupy.

Jeśli z kolei myślisz o efektywnym modelowaniu sylwetki to są lepsze sposoby.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 142 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2747
Dla mnie sprawa oczywista, ja ćwiczę silowo.
Zastanawia mnie jednak konkretna odpowiedź czemu te treningi są słabe?
Wielokrotnie słyszałem od wielu dziewczyn że to rewelacyjne programy treningowe.
Chodzi mi o kontrargument
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Każdy program treningowy może przynieść efekty, pewna zasługa jest Chodakowskiej, że trafił do przeciętnych pań domu i ruszyła je do pewnej aktywności fizycznej. Ale co jest ważne nie wystarczy się ruszać trzeba to robić technicznie i zmienić całe swoje podejście do aktywności czyli odpowiednie odżywianie. Sam ruch nie daje wiele choć na pewno poprawia zdrowie ale żeby całość przyniosła realne rezultaty trzeba podejść kompleksowo.
Nie ma co się szarpać na argumenty jeśli komuś sprawia przyjemność trening w domu z Chodakowską proszę bardzo. Najważniejsze czuć się z tym dobrze i uzyskiwać efekty swojej pracy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wiem z autopsji, że kobietę ciężko przekonać do treningu z użyciem sztangi/sztangielek. Także te kontrargumenty to może być jedynie podcięcie skrzydeł Lepiej ćwiczyć z Chodakowską niż siedzieć na tyłku cały dzień. Ale faktem jest, że jeśli chcemy wymodelować sylwetkę to potrzeba treningu bardziej wszechstronnego z obciążeniem, które będzie powodować wieksze napięcie mechaniczne. Ponadto umożliwi nam progresje, a ciało, żeby rozwijało sie nieustannie musi być zaskakiwane. Treningi domowe na początku działają, ale później ciało się adaptuje .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
U mnie teściowa "pali tłuszcz" z Chodakowską, jednak w ogóle jej to nie idzie, a nabawiła się już problemów z plecami. Nie jestem przeciwny takiej rekreacji, jednak odrzuca mnie forma marketingu wokół tego. "Skalpel" i podobne nazwy kojarzą się z jakimś hardcorowymi metodami treningowymi, a tak naprawdę, to prędzej przepukliny dostaniesz, niż się w ten sposób odchudzisz. Kilka badań: http://kulturystyka.pl/przestarzale-metody-treningowe-pokutujace-w-twoim-klubie-cz-i/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja sama sporo dzieki jej treningom straciłam. Ale zgubić fat to jedno żeby ciało jako tako wyglądało chcąc nie chcąc solowy musi wejść w grę. Bo ciało jest powiedzmy odcedzone natomiast mięśni tam zero...i obwisłe to takie...przy silowym ciało twardnieje i nabiera kształtu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po treningu bół w łapie

Następny temat

Szukam dobrych rad, jak to wszystko razem połączyć!

WHEY premium