SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na mięśnie brzucha. Jakie są najlepsze. Mój przykład !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2248
Ryż biały, płatki owsiane błyskawiczne, późne ziemniaki, mąka typ 500 pszenna , napoje gówniane typu pepsi, cola, jakieś z paczki mięso z kurczaka to jest g**** i wystarczyć spojrzeć na skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Powiedz mi czym mogę zamienić ryż biały i płatki kukurydziane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ryż biały jest ok, możesz zamieniać czasami np. na kaszę/makaron/ziemniaki, płatki kukurydziane zamień na owsiane

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Mam jeszcze pytanko. Biegam i jestem na diecie od początku roku lecz wcześniej już też próbowałem i były spadki na wadze. Np 1 stycznia ważyłem 68 kg i miałem w pasie 84 cm teraz ważę 66 i dalej tyle mam. Już kiedyś ważyłem nawet 63 i też tyle miałem... Co jest nie tak?? (ćwiczę na brzuch oraz biegam i mam dietę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
to znak, ze dieta jest niezbilansowana odpowiednio i najprawdopodobniej glodzisz miesnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Jak mogę głodzić mięśnie jak jem co dwie trzy godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3360
Ważne jest to co jesz, a nie ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Wcześniej napisałem co jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Za mała kaloryczność diety

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
To ja nie rozumiem jestem syty a za mało jem? :/
Mógł bym kogoś prosić o ułożenie mi diety z tych posiłków co jem przykładową na jeden dzień ( posiłki o godzinach : 7, 10:40, 15, przed treningiem o 16 po o 19 lub 20)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, a wzrost

Następny temat

Dawkowanie kreatyny i gainera.

WHEY premium