SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_power_ 20 lat 83kg ;P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 211758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
power wspominałeś że szykujesz się do mistrzostw bez sprzętu. W jakie wyniki celujesz WL, DL i SQ ?

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Power nie zniżaj się do poziomu ludzi którzy w każdym temacie gdzie ktoś wygląda dobrze muszą zawsze zaczynać tę samą nudną gadkę o saa. Wrzucaj foty na pompie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
Wajchenau
power wspominałeś że szykujesz się do mistrzostw bez sprzętu. W jakie wyniki celujesz WL, DL i SQ ?

chce zrobić tyle samo co na pucharze polski i bede zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3630
będę wdzięczny jeśli je tu przytoczysz (tak z ciekawości) bo nie mam czasu czytać 50 stron :)

Głowa podnosi, ręce prowadzą.
Jan Łuka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie Power to na bank fenomen genetyczny.

300 kg przy takiej masie to jest jakiś niemożliwy wynik. To ja tylko 3 kg mniej ważę, a mój rekord to 210 Tylko że w klasyku bo do sumo mam sztange za wąską.

Długie ręce to na pewno atut, ale jest to raczej efekt ciągłych martwych ciągów właśnie, choć na pewno zasięg naturalnie masz duży. Są ludzie z predyspozycjami na niektóre rzeczy. Do dziś pamiętam kumpla który w liceum nic nie ćwicząc wcześniej wycisnął 140 kg- co prawda na atlasie, więc bez porównania latwiej niż normalnie ale jednak zrobiło to na mnie wrażenie.

Power, pamiętasz ile brałeś w mc kiedy dopiero zaczynałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
Dremor

Power, pamiętasz ile brałeś w mc kiedy dopiero zaczynałeś?


jak miałem 13 lat 120kg ale bez techniki 2 rece nachwytem i bez pasa wtedy jeszcze trójboju nie ćwiczyłem tylko samą ławeczke dopiero po kontuzji klatki zabrałem sie ostro za martwy i na pierwszym treningu w wieku 15 lat 145kg :) po półtora roku było już 250kg ale treningi bardzo mocne po 4 godziny 4 - 5 razy w tygodniu trójbój mieszany z kulturystyką do tego jeszcze doszło podnoszenie ciężarów ale to stare dzieje :)
trenerzy od podnoszenia ciężarów mówili że mam niesamowicie mocne plecy nawet przy przysiadach bardziej wstawałem plecami niż nogami :D

Zmieniony przez - _PoweR_ w dniu 2012-05-21 19:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
dzisiaj pompowałem tylko triceps klatka normalnie ;)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
wiem że barki małe łydki i klatka troche odstaje :) ale narazie mi nie są potrzebne :P







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
na nogach lekki zarys jest :)...










Zmieniony przez - _PoweR_ w dniu 2012-05-21 20:08:05

Zmieniony przez - _PoweR_ w dniu 2012-05-21 20:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15722
Niezły dzik. Powoli Cię gonię, na razie mam podobną opaleniznę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mTr - moja sylwetka.

Następny temat

1992r. - 2 lata treningu

WHEY premium