SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_power_ 20 lat 83kg ;P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 211556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
nie mam rekordu europy- na krajowych nie mozna poprawiać.

dobra, zobaczymy co czas pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93130
Trec juz dawno nie sponsoruje Żubra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93130
Trec juz dawno nie sponsoruje Żubra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
czemu już nie? a ktoś inny go sponsoruje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136813
Może to było w innym temacie, ale i tak: gratulacje Power kolejnego pucharu Polski w klasyku:) Nieźle podciągnąłeś przez kwartał swoje ubiegłoroczne wyniki (przynajmniej tak pisali w SdW). Nie mogę się powstrzymać i muszę też dodać: fajnie mieć kobietę dzielącą z Tobą pasje. To rzadko się zdarza, trafiliście na siebie jak na kursie kolizyjnym:):) Powodzenia i dalszych sukcesów

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Power został mistrzem świata w trójboju klasycznym seniorów, pokonując zawodników starszych i bardziej doświadczonych od siebie. W przysiadzie zaliczył 252,5kg, w wyciskaniu 182,5kg a w martwym ciągu 330kg co zostało uznane za rekord świata. Gratulacje

Apropos sponsora. Taki Trec sponsoruje naprawdę różnych zawodników. Z takimi wynikami, z kolejnym rekordem i tytułem muszą cię przyjąć. Byłbyś ich najlepszym i najbardziej utytułowanym zawodnikiem.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyłączam się do gratulacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
w jakiej kategorii startował? Wyniki mega. Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
93 kg http://www.powerlifting-ipf.com/fileadmin/data/results/2012/World-Cup_Classic/Men/scoresheet_m.htm Ogromna przewaga w martwym nad drugim miejscem: 25 kg! Na dodatek kategoria wagowa Krzysztofa najmocniej obsadzona. Cieszy również 4. miejsce Polaków ogółem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mTr - moja sylwetka.

Następny temat

1992r. - 2 lata treningu

WHEY premium