SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_power_ 20 lat 83kg ;P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 211771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52241
Co wy p******icie że tak powiem :O mam 2 kuzynów którzy biorą w martwym ciągu po 200kg a ćwiczą z 3 lata może , bez żadnego koksu tylko na kreatynie itp a do tego siłownia to tylko ich dodatek do treningów footballu amerykańskiego a _power_ ćwiczy 12 lat trójbój siłowy mając 21 lat i uważacie że nie da się osiągnąć tych 300kg+ bez koksu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Reeed, tylko że Power na jednych zawodach chyba wciągnął więcej niż sam Żubr. Ja broń Boże nie uważam, że Power się kłuje, ale wyniki siłowe, szczególnie w martwym, ma takie, że pozazdrościć i brać się do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Reed a ty skad mozesz wiedziec czy biora/bierze czy nie? Myślisz, ze ktos o tym mowi. Wszyscy na kreatynie urośli, a rekordy w kazdej dyscyplinie bite tez sa na kreatynie i po treningach w górach, albo z kenijczykami, hehe. (Oczywiscie nikt nie umniejsza niczyjej katorżniczej pracy i nadludzkiego wysilku, który trzeba włożyć)

Skończmy robic smietnik w temacie. Wiadomo, ze autor nawet jak bierze to powie ze nie, albo odpusci sobie i nie bedzie brał udziału w dyskusji, takze jak wyzej koniec dywagacji i przepychanek, a jesli jakis mod uzna, ze ta dyskusja jest niepotrzebna niech nie ma sktrupułów i usunie.

Tak btw na poczatku idzie łądnie, ale wraz ze wzrostem osiagów o kazdy kilogram coraz trudniej i trudniej



Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-05-20 21:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52241
Ufam rodzinie wiesz a poza tym nie mieli by poco mnie okłamywać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie róbcie spamu i śmietnika powerowi. Piszcie sobie na pw lub gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
co do koksowania... heh.. jakbym był z tych,którzy biorą to nie bałbym się do tego przyznać.krótko mówiąc lał bym na to. nawet bym siana na takie jaja nie miał,ale to śmieszne:) lecę treningiem instynktownym i najwyrazniej się sprawdza. od lat słysze takie bzdury i zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. nie nawidze koksów i "koksów" a jeśli mam być szczery to w tej chwili biorę samą glutaminę i bcaa,którą mi zakupił klub bo nawet na to mnie nie stać. co zawody mnie badają na ME też mnie badali i jakoś dalej startuje... już trochę zawodników "przeżyłem w TS, którzy próbowali mnie dogonić z wynikami i dziwnym trafem oni wpadli nie?...
sram na to za przeproszeniem, po treningu wrzuce fotki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
wrzuć coś koniecznie ale w normalnych pozach postaraj sięw miare możliwości jak kulturysta (będzie lepiej widać mięsnie)

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jesteś fenomenem genetycznym
Przyznać się nie możesz bo grozi to wiadomo czym, ale skoro nie bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
Mlekołak

Przyznać się nie możesz bo grozi to wiadomo czym, ale skoro nie bierzesz


co ty ćpałeś wiem że masz kompleksy z tego powodu iż ja nie biorąc koksów na tanich odżywkach wyglądam prawdopodobnie lepiej od ciebie i mam więcej siły i to boli najbardziej takich ludzi... tylko nie wiem po ch*j tacy ludzie sie tu wypowiadają..... nie lepiej napisać do przyjaciółki o swoich problemach ? albo do rozmów w toku :)

Zmieniony przez - _PoweR_ w dniu 2012-05-21 18:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Ch** z tym czy brał czy nie, jego sprawa, ale pompe na treningu musi mieć konkret

do szkoły matoły

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mTr - moja sylwetka.

Następny temat

1992r. - 2 lata treningu

WHEY premium