SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fretko mięśnie są cięższe od tłuszczu. Szczupła umięśniona sylwetka będzie miała wagę podobną do tej zaniedbanej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Hubert, wiem o tym. Tylko że ja mówię o fotkach 4nn Z POCZĄTKU JEJ DZIENNIKA (w domyśle: początek redukcji = stan zaniedbania figury podobny do mojego). Dobra, nieważne. Biorę się do roboty i tyle.

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Więc nie patrz na wagę, bo moja się dużo nie zmieniła, były wahana na plus i minus, a efekt końcowy jest taki, że nadal ważę 62-63kg.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Chciałabym oficjalnie ogłosić, że jestem pierdołą, która nie ma pokory do waszych rad, nie ma samozaparcia takiego jak przed rokiem, a co najgorsze żyje w permanentnym stresie i winą za tycie obarcza kortyzol.

Proszę o solidnego kopa w doopę, bo ja juz nie wiem, jak się wziąć w garść.

Wszystko sobie fajnie trwa, az nagle przychodzi taki deszczowy weekend i fretka se siada i zjada wielki kawał ciasta, popija czekoladą, a jak to już nastąpi to zgodnie z zasadą "wszystko albo nic" pojawia się totalna załamka pt. wszystko zyebałam. Jeszcze ta cholerna siłka: teraz nie mogę zacząć, ale jak już będę mogła, to po tygodniu będę miała zabieg, który wykluczy mnie z ćwiczeń na 2 tygodnie... Po tej przerwie wrócę na siłkę, ale zaraz będą Święta, potem Sylwek. Kuźwa, juz to widzę: to będzie pasmo wzlotów i upadków. Niech mną ktoś potrząśnie, żebym się ogarnęła :/

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o solidnego kopa w doopę, bo ja juz nie wiem, jak się wziąć w garść

Chcesz? Proszę bardzo, powiem ci tak jak mówię zaawansowanym dziewczynom w dziennikach: skończ już PYERDOLIĆ!!!

Skończ szukać wymówek, trzymaj miskę i w miarę możliwości zapyerdalaj na treningach, a zobaczysz efekty już wkrótce.

W czym zabieg przeszkadza w trzymaniu diety? I co z tego, że będą Święta czy Sylwester? Będzie przerwa i tyle. Świat się nie zawali, a do treningów wrócisz jak tylko będzie to możliwe.

Tyle z mojej strony wtym temacie.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-22 19:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Proszę o solidnego kopa w doopę

jak mieszkasz w Krakowie, to może być nawet z dostawą do domu

poza tym Marta wyczerpała temat

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
moje trzy grosze

Powiem Ci zawsze coś bedzie, zawsze coś wypadnie, takie zycie. Jak nie delegacja, zabieg, imieniny, impreza, swieta, to coś innego ale czy to powod zeby zycie uciekało Ci miedzy palcami raczej nie, tak jak nie odkładasz rzeczy (zupełnie niezwiązanych z dietą/sportem) na których Ci naprawde zależy, tak nie musisz, a nawet nie powinnaś odkładać dbania o swoje zdrowie

Dawaj z siebie tyle ile możesz dać w danej chwili, a nie zawalaj bo i tak nie warto

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
No, sama sobie też dowalę, bo za mało mi nawrzucałyście:

FRETKA TY DOWNIE, DO ROBOTYYYYYYYYY! NIC SIę SAMO NIE ZROBI! OGARNIJ SIę!

No.

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc ja się pytam, gdzie jest relacja z diety i ewentualnie treningu?

Proszę mi tutaj takie coś codziennie wpisywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Hehe no to jechana

MICHA
śniadanie (tu dałam doopy )
galaretka owocowa
II śniadanie
kromka pełnoziarnistego chleba słonecznikowego (wypiek własny)
twaróg półtłusty - ok. 20g
łosoś wędzony - ok. 30g
kiełki, sałata, papryka, marchew
obiad
kurzy cyc gotowany na parze - ok. 100g
makaron pełnoziarnisty - ok 60g
brokuły gotowane na parze
deser
jabłko
przed treningiem
kurzy cyc na parze - ok. 100g
po treningu
BSN Lean Dessert + mleko 0,5% - 200ml

BUTLA
woda niegazowana - 1,5 l
herbata zielona x1

ACTIV
spinning Recovery 60min (ale jechałam na trochę większych obciążeniach niż Recovery, bardziej siłowo)

Cóż mogę rzec? Z jadłospisem dzisiaj troszkę lipa wyszła, bo zaspałam i nie miałam zbyt wiele czasu rano na przygotowania. Ale OK, nie usprawiedliwiam się, bo nie chcę już pyerdolić i szukać wymówek, jak to napisała Martu Po prostu jutro będzie lepiej i tyle.

A z newsów: zostałam dziś zakuta w aparat ortodontyczny, co wiąże się z kilkoma ograniczeniami żywieniowymi. Nie mogę np. jeść twardych rzeczy ze względu na ryzyko uszkodzenia zamków no i średnio mi to pasuje, bo:
- marchewka to mój ulobiony zapychacz
- orzechy to moje ulubione źródło tłuszczów
Ale co tam, marchew będę sobie trzeć, a z orzehów zrobię masło orzechowe i będzie gitara :D

Także to tyle tytułem dzisiejszej spowiedzi. Any comments?
Pozdrawiam!

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Złote myśli trenerów z naszych siłowni i userów SFD, czyli cytaty godne zapamiętania

Następny temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

WHEY premium