SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Kombinować na kilka frontów? Ale że niby co?

Jak już pisałam powyżej: założeń dietetycznych już się trzymam, a trening siłowy będę mogła wprowadzić pod koniec miesiąca (mam pewne ograniczenia organizacyjne na razie). Już się nim rajcuję

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Temat "Motywacja.." jest do motywowania, a nie odwrotnych reakcji

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-11-19 10:22:53

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Taaa... To może być motywacja dla kogoś, kto już zrzucił fat i teraz się już tylko rzeźbi. A dla takich klocków jak ja to tylko komunikat, że pomyliłam adresy, hehe. "Z czym do ludzi?"

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fretka bez jaj

Widziałaś, jak ja wyglądałam 2 lata temu? Jak nie, to sobie zobacz w arcie obliques
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dla mnie motywacją była Martucca jak szalała na treningach, a ja po pierwszych 4 miesiącach na siłowni kiblowałam w domu kolejne 3 lecząc kolano
To nie jest tak, że z dnia na dzień uzyskuje się określoną sylwetkę.

Swojego zdjęcia "przed" pokazywać nie będę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
-> Martu: Widziałam, widziałam, jesteś moim guru Ja mam problem nie tylko z fatem, ale i z banią, strasznie ciężko mi uwierzyć w siebie i w to, że dam radę, dlatego tak biadolę.

->4nn: Pokaż, pokaż Mnie bardziej motywuje zestawienie "przed-po", niż samo "po". Jakieś takie bardziej ludzkie

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Porównanie masz w 2 dzienniku na początku A jeszcze "przed-przed" było + kilka ładnych kg

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
4nn, co za bezsens. Patrzę na Ciebie sprzed ponad roku, gdzie wagę i wzrost miałaś takie jak ja mam teraz, tylko kuźwa jakoś Ty wyglądałaś dużo szczuplej niż ja. Co za rzeźnia, mam 7 cm więcej w udzie niż Ty miałaś wtedy. Jestem genetycznie zaprogramowana na paszteta chyba. Dobra, koniec zamuły, bo jeszcze mi się odechce redukować.

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mamy inną budowę ciała, a ja już na tych zdjęciach byłam po dość nieumiejętnym zrzucaniu kg
Gdybym po prostu zrzuciła fat bez żadnej rzeźby, miałabym figurę drabiny Poczytaj artykuł Obliques o typach kobiecych sylwetek.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tak, no coz.. moge pokazac ci w odchudzaniu zdjecia lasek wazacych mniej niz Martucca w będących odpowiednio tlustymi...
To jest właśnie struktura ciala, to jest wlasnie ilosc miesni.
Mozna wygladac i WYGLADAC
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Złote myśli trenerów z naszych siłowni i userów SFD, czyli cytaty godne zapamiętania

Następny temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

WHEY premium