SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_fretka_ / TDEE na redukcji - rozbieżności w sposobie obliczania

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pokiego ci 180g bialka???? 150g to max sensowności - mezczyni doradzając lubia stosować pod kobiety rzeczy które sprawdziły sie na nich, majacych w koncu wieksza masę mięśniowa, jak widzisz jakbys zalozyla trzeci watek to bys dostała jeszcze inne wytyczne Tak sie robi samemu sobie metlik w glowie
Ale jak chcesz: takie ilości białka dopycha sie na sile wieksza iloscia miecha ogolnie i po treningach, a i pomocna jest rowniez odzywka bialkowa. Mozesz zobaczyc jak Agak jadla majac ponad 180cm wzrostu i ok80kg wagi wsuwala na redukcji 180-200g bialka

To sa pary na zmianę, nie superserie, czy serie łączone, wiec przerwa jest i w parze.
Tam masz zreszta taka przerwę ,ze tyle to ci zajmie przejście miedzy ćwiczeniami i zmiana ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Najpierw musisz naprawić błędy przeszłości ,o tym może Ci dokładnie opowiedzieć LadyM

poczułam sie wywołana do tablicy

Fretka, powiem Ci tak: jestem thaibokserką-amatorką i przed Mistrzostwami Polski 2009 wyszło tak, że ważyłam coś koło 61-62kg a miałam startować w kategorii poniżej 54kg. Miałam miesiąc. W dniu zawodów co prawda na wadze pokazało mi sie 53kg (pomijam fakt, że przy wzroście 168cm wyglądałam jak strach na wróble), ale potem waga oczywiście wróciła mi błyskawicznie (bodajże w kolejny miesiąc "odrobiłam" 5-6kg).

a teraz? Teraz każda próba schudnięcia kończy sie totalnym buntem mojego organizmu, retencją wody, wahaniami nastroju itd. itp. ogólne pomieszanie z poplątaniem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
->obli: 150g białka to max? Sama mi doradziłaś 160g (2 strony temu) - fakt, przyznaję, że mi się pomyliło i próbowałam wyliczeń dla 180g, ale teraz sprawdziłam i się upewniłam: wyliczyłaś mi 160B/120W/80T. Mam zejść do 150?

Co do treningu, to nie przewidziałam przerwy w parze, bo wcześniej napisałaś mi tak: "robisz A1 A2 przerwa A1 A2 przerwa A1 A2 przerwa B1 B2 przerwa B1 B2 przerwa". No ale jak mówisz, że przerwa też w parze to ma to wyglądać tak:
A-A-A-B1-B2-B1-B2-B1-B2-C1-C2-C1-C2-C1-C2-D-D-D - tak??? Błagam, odpowiedz mi TAK lub NIE, bo jak piszesz, że to nie "superserie ani serie łączone", to ja dalej nie wiem, czy myślę dobrze czy nie...

->Lady M: czyli twierdzisz, że po "głupim" odchudzaniu nie da się już zrzucić wagi? Czemu to wszystko jest tak skomplikowane???

Zmieniony przez - __fretka__ w dniu 2010-11-17 10:08:31

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fretka dlatego mowie przyjmij cos co ci pasuje, ponieważ nie mozesz wchodzic za wysoko z ilością tluszczu wiec musisz reszte dopasowac. Ja podaje okolo. Jezeli dasz 150g bialka wtedy dasz 130g ww dieta to nie apteka, to zalecenia do trzymania sie w granicach, a to czy odbiegac bedziesz w weglach czy bialku o 10g nie bedzie czyniło problemu
Gorzej z tłuszczem.
Wystartuj z jakims zalozeniem bo inaczej nei wystartujesz nigdy i bedziesz myslec tylko

Trening TAK wlasnie tak

A LadyM jako osoba ćwicząca SW jest klasycznym przykładem jak organizm potrafi dostosować sie do dużej ilosci ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
Wystartuj z jakims zalozeniem bo inaczej nei wystartujesz nigdy i bedziesz myslec tylko

Nie myśl, że ja siedzę z hamburgerem przy kompie i obmyslam jak będę się żywić za X czasu. Staram się na bieżąco dostowowywać uwagi z SFD do tego, co jem (na razie tylko do tego co jem, bo kwestia treningów jest w moim przypadku nieco mniej elastyczna i z programem A i B mogę wystartować za jakiś tydzień). Także spoko, jestem na dobrej drodze

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie myśl, że ja siedzę z hamburgerem
Nie?!

Idź ze stałym bilansem tak jak masz ułożony. Dzięki temu później łatwiej będzie cokolwiek zmieniać.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Lady M : czyli twierdzisz, że po "głupim" odchudzaniu nie da się już zrzucić wagi?

da sie, tyle że wtedy wymaga to już naprawde katorżniczej pracy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 380
ej, Ledy M, a z czego Ty chcesz chudnąć? bo jak zobaczyłam twoje bokserskie fotki to mi kopara opadła... a cały ten topic "motywacja..." z fotkami mnie gruntownie podłamał :( też tak chcę :(

JESTEM STRASZNIE WDZIĘCZNA TUTEJSZYM EKSPERTOM ZA POMOC I CIERPLIWOŚĆ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
fretka, bo wtedy ważyłam jakieś 57-58kg, teraz waże jakieś 4-5 więcej
co nie zmienia faktu, że żeby osiągnąć mój cel, czyli wagę 54kg, na pewno będe musiała poświęcić trochę ciężko wypracowanych mięśni

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a cały ten topic "motywacja..." z fotkami mnie gruntownie podłamał :( też tak chcę :(

No to w czym problem? Do roboty! Jak to tutaj mawiamy: czysta miska+zapyerdol na treningach i na efekty nie trzeba będzie długo czekać Po prostu powiedz, co chcesz osiągnąć i zamiast kombinować na kilka frontów, przyjmij jakieś założenia treningowe i dietetyczne i trzymaj się ich konsekwentnie przez powiedzmy 12 tygodni

Lady to fajterka i odchudza się po to, żeby dopasować się do odpowiedniej kategorii wagowej


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-19 07:53:12
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Złote myśli trenerów z naszych siłowni i userów SFD, czyli cytaty godne zapamiętania

Następny temat

Parisienne: redukcja cz.I, dane i foto: str6

WHEY premium