SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dziennik] - mój crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta leucyna to 4 funty i darmowa przesyłka, a styknie mi na 6 tygodni, jak będę stosował 3g przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
to nawet jej nie poczujesz ja się męczę 20g przed treningiem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Picie surowych jaj jest dobre dla osób, które ładują za dużo białka. Surowe jaja zawierają inhibitory enzymów proteolitycznych czyli hamują ich działanie. Tak jak niektórzy biorą suple zawierające pakiet enzymów by poprawić trawienie, tak picie surowych jaj jest działaniem odwrotnym.%)

Ale oczywiście - można jak ktoś lubi. Co do salmonelli, to jak ktos ma jaja ze sklepu - mało realne jest by się nią zaraził, ale jak ktoś bierze od gospodarza, to ryzyko jest zdecydowanie większe. Tak więc warto uważać. W zeszłym roku znajomy, amator surowych jaj przywiózł ze wsi paczkę i doświadczył przygody jelitowej i potem przez jakiś czas w ogóle na jaja nie chciał patrzeć. Teraz woli omlety (a kilka lat pił surowe)

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-05-11 00:19:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Mariusz,

z tego co widzę to masz dość monotonne te treningi. Mam na myśli ilośc różnych ćwiczeń. Twoje ciało się przyzwyczai tylko do takich ruchów i efekt będzie mniejszy. Ja tak miałem z trneingiem z MH: "Sparatacus Blood and Sand". Poszukaj sobie na YouTube: Zuzka Light dla inspiracji. Zwłaszcza dobrze wyćwiczysz core muscles. Na prawdę niektóre treningi są masakryczne.
Jeśli chodzi o utratę brzucha to poczytaj sobie tu: http://chickentuna.com/How_to_get_Abs.html tam taka niemłoda, dość ponętna pani pisze jak utzymać dobrą sylwetkę wspomina też o efekcie pełnego/wzdętego brzucha (strona potfornie brzydka ale niech cię nie odstraszy).
Ja przestałem praktycznie pić alkohol, a już na pewno nigdy nie piję w dniu treningu, jem zdrowo. Pizza, moje ukochane wielkie burgery z frytkami ... wszystko poszło w niepamięć. Zamiast tego sałatki, owsianki, hard bread, ogólnie wszystko tylko pełnoziarniste. Z odżywek to jem tylko białko.

Powodzenia,
Jacek

Just do it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening monotonny po to żeby przyzwyczaić się do podstawowych ćwiczeń.
co do brzucha, to właśnie mam ten efekt wzdętego brzucha, poza tym osłabione mięśnie które flaki wypychają.
myślę że nadszedł czas na rozpisanie diety, gorzej będzie z trzymaniem jej , choć przyznam że poszło i tak w tym roku ze 3-4 cm z pasa w tym roku, bo już było że była tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No wlasnie w sumie idzie o to, zebys sie do tych cwiczen nie zdazyl przyzwyczaic, a przynajmniej Twoje miesnie. Mnie zakwasy dosyc mocno przesladuja musze przyznac kombinujac co chwila cos nowego.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Tak jak pisze Kamiru, wazne zeby sie organizm nie przyzwyczail.

Zmieniony przez - Jacek1980 w dniu 2012-05-13 15:25:17

Just do it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie to jest nowy trening. chce przyzwyczaic organizm po to zebym byl w stanie zrobic np Angie w 20 min, poza tym dopóki z treningu na tydzien dam rady zrobic wiecej rund w 20 minut to mięsień sie raczej nie przyzwyczai, a jak nabiorę kondychy to będę mógł codziennie robić inny WOD itp.

z innej beczki, myślicie że do przygotowywania posiłków bedzie dobre?
http://www.ebuyer.com/343322-russell-hobbs-15071-3-tier-food-steamer-white-15071
musze zacząć konkretniej jeść.

poza tym jeszcze jestem chory, gardło chrypi ale jutro będę trenował, nie dam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jak lubisz tego typu zarcie, to ok. Ja uzylem raz i schowalem do pudelka podobnego typu urzadzenie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wanie nie wiem czy bym polubi dlatego pytam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik- początki z crossfitem/ PacMan12

Następny temat

prosze o propozycje treningu crossfit z ciężarami

WHEY premium