SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dziennik] - mój crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy bieganiu to jest bok golenia od wewnętrznej strony nogi przy mięśniu łydki, tak jakby się mięsień od kości odrywał

przy skakance może być też tam ale bardziej idzie w przód golenia, a przy chodzeniu w trepach to sam przód golenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis znow biegalem, bol dalej jest i uniemozliwia zrobienie dystansu w jednej serii. nie bylo mnie w domu jakies 35 min (tzn tyle czasu biegałem/ szedłem), chodu w tym było max 10 min
co do treningów: wczoraj robiłęm trening 1 i przyznam że robi się to monotonne, jeszcze ten i przyszły tydzień przerobie ten plan, potem te 3 tyg co bede duzo pracował będę ćwiczył spontanicznie, z własnym ciężarem ciała, pompki, przysiady, brzuszki, planki, burpees. 2x w tygodniu, plus minimum 1 x bieganie, postaram się 3x (7x o ile pogoda dopisze i będę mógł nałożyć krótkie spodenki żeby biedz do pracy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Mariusz, chyba znalazłam coś co pasuje do opisywanego przez Ciebie bólu - http://bieganie.pl/?cat=25&id=939&show=1 " class="link" target="_blank">określa się to jako SHIN SPLINTS
Powinny pomóc odpowiednie ćwiczenia, m.in te z artykułu wyżej lub coś takiego :

Polecam najpierw lekkie rozgrzanie - czyli na przykłąd po tych 10-ciu minutach biegu stajemy i robimy rozgrzewkę.
I w nasze ćwiczenia wplatamy ćwiczenia na "dorsiflexora"
Chodzi o zmuszenie mięśni około piszczelowych do popracowania i unoszenia palców i przedniej części stopy.
Najpierw chodzimy na pietach z palcami na zewnątrz, potem z palcami do wewnątrz, potem na palcach pięty na zewnątrz i na palcach pięty na zewnątrz. Minuta - półtorej
Jak już jesteśmy trochę rozgrzani - stajemy tyłem do jakiegoś drzewa, opieramy sie o nie plecami, stajemy na piętach i powoli 20 razy podciągamy stopę, palce do góry. A następnie od razu bez przerwy 20 razy bardzo szybko (pulsacyjnie). Przerwa na inne ćwiczenia rozciągające - i powtórka 20 wolno i 20 szybko.


z forum dla biegaczy

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2012-05-31 07:21:36

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oooo, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ty, Mariusz cwiczysz jeszcze?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
No własnie, jesteś jeszcze ??

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem. miałem trochę problemów osobistych to nie ćwiczyłem. teraz będę 3 tyg pracował cały czas.
więc będę ćwiczył 2x w tyg pompki, brzuszki i przysiady, po 200 każdego, plus bieganie 1-2x tydzień. jak jestem tak zmęczony, przy tylko kilku godzinach snu znacznie łatwiej jest mi biegać niż ćwiczyć, zwłaszcza z ciężarami. na początku lipca zacznę nowy plan, jeszcze nie wybrałem jaki, ale postaram się żeby był bardziej różnorodny niż ten co teraz robiłem
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zauważasz zmiany po sylwetce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ćwicze to zauważam, biceps jakby trochę większy, brzuch się lepiej trzyma (ktoś w dziale 35+ zdiagnozował to co mam jako "wypadający brzuch"), kwestia że ostatni tydzień jadłem po 2 posiłki dzienie, i to byle g****, kilo poleciało z wagi, ale odrobie

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-06-08 11:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maly update. narazie nie cwicze, tylko biegam, po 2x tydzien. za bardzo jestem zmeczony, wracam do treningow niedlugo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik- początki z crossfitem/ PacMan12

Następny temat

prosze o propozycje treningu crossfit z ciężarami

WHEY premium