SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dziennik] - mój crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Ja szukam klubu crossfit koło Katowic....
Tak wogóle to myślałem zę tylko ja ciagle walczę z kontuzjami.....w kabarecie starszych Panów:)
Śledze dziennik nabierając chęci na własny....tymczasem 3 razy w tygodniu zamiatam kettlem (albo on mną)....
Tyle że ja po dukanie mam straszne problemy z ustawieniem diety...a przekopałem wiele stron na tym forum...
Tak czy inaczej motywujący kop.....powodzenia

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Trenig p***eusza.

Wez sie za zelazo kolego, albo z tego nic nie bedze.

I micha. Bo az zal na Ciebie patrzec.

Chudy grubas. Najobrzydliwsze co mozna spotkac na silce.

Przysiadami i tymi smiesznymi skokami na ziemie nic nie osiagniesz.

Bialko i sztanga. Wierz mi - wiem co mowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mi rozpisz miche jak możesz
poza tym faktycznie sie czuje jak chudy grubas.


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-12-08 18:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mi rozpisz miche jak możesz
poza tym faktycznie sie czuje jak chudy grubas.
a i teraz jestem zapisany do klubu-siłowni crossfit. treningi pod okiem trenerów, narazie 3x tydzień, potem zwiększe do 4rech. i mamy zajęcia ze sztangą, np mc, przysiad i olimpijskie podnoszenie ciężarów. do tego jest free gym godzine dziennie że moge przyjść i ćwiczyć co chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
pytałeś kilka stron wczęśniej o kettle (ja pieszczotliwie nazywam te dwa diabły "czajniki") - ale poważnie 16 kg to naprawde nie jest za dużo na początek (większy może zrobic krzywdę zanim opanujesz technikę wymachiwania) ..... i z Twoimi kontuzjami rozwiązanie lepsze niż klasyczna siłownia......wbrew pozorom trudniej zrobić sobie coś poważnego....zwykle odważnik wyleci ci z łapy i potłucze paluchy...... mnie kettle badzo pomogły poradzić sobie z ciągle wybijającym się barkiem i bolącym kręgosłupem....polecam ksiązke pawla Tsatsouline - Cwieczenia z odażnikami kulowymi albo poszukać instrukcji na RKC.

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
O misce zawsze chetnie posłucham bo sam mam kłopot z ułożeniem i niestety schematy nie działają....a poznałem juz chyba wszystkich guru dietetyki na śląsku....

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do ketla to na siłowni trener mi kazał wymachiwać 28kg i dawałem rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
to ok.....ja jade na 16 kg....bo stawy.....

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
teraz przymierzam sie do 24 lub 28 kg:)

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi trener kazał 28 wziąć (bo więszych nie miał) bo wymachiwałem nie tak jak trzeba, tzn za dużo siły barków wkładałem w wymach, a symach powinien iść z ruchu biodra, więc chciał mi dać taki ciężar żebym nie dał rady barkami nim machać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik- początki z crossfitem/ PacMan12

Następny temat

prosze o propozycje treningu crossfit z ciężarami

WHEY premium