SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Nowy rok mamy, treningi i diety zaczynamy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138600

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Ad 1... Tak długie DOMSY to albo stan zapalny ( czasami po prostu organizm tak reaguje ) albo zbyt mocno zniszczone włókna, ale aż 3 partie to ewidentnie spowolniona regeneracja. Też mozesz być po prostu chory, a jedynym objawem są nasilone DOMSY też taki mialem

AD 2
Jest ok, dałbym tylko trochę mniej nasyconych kwasów np. w posiłku 5 nie dawała juz masła : tylko 10ml : lnianego, oliwy, rzepakowego itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
co do 1: sytuacja jest taka, ze przez ostatnie pare msc cwiczylem FBW partia 3x week czyli robilem 1 cwiczenie na bica, klate itp 3x w tygodniu, a teraz nie dosc ze przez miesiac moja aktywnosc fizyczna oscylowala w granicach 0, to poszedlem na silke, zrobilem 4 cwiczenia po 4 serie na klate ze sporym ceizarem, 2cw po 4 serie na bica tez poszalalem, brzuch to spizgalem tak, ze juz na treningu mi bylo ciezko i potem jeszcze na kickboxing poszedlem

taki akt glupoty z mojej strony, juz wiem jak nie robic
czyli jak sobie bede bral przeciwzapalne tabsy to bedzie lepiej?
co do diety to wrzuce te nienasycone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja kiedyś też po przerwie zrobiłem klatę i bica na splicie to musiałem mamę prosić by mi koszulkę zmieniła bo rękoma ledwo ruszałem, a do szkoły trzeba było iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja to wczoraj wzialem 2 pyralginy i poszedlem spac o 18, bo mnie z bolu cyckow ch** strzelal (zwlaszcza przy pachwinach i na gornej czesci), spalem 14h dzisiaj wcale nie jest lepiej. Dodatkowo mnie strasznie suszy, 2,5l plynow od godziny 8:00 wypilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tabsy ok, kwas salicylowy będzie ok, jak są mocne bóle to dickolfenak
Polecam również maść końską

zimne / gorące prysznice naprzemiennie

jak masz więcej kasy to masaż powięzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
raczej mam mniej
masc konska mam tylko chlodzaca co mnei w zaden sposob nie urzadza, bo zdecydowanie czuje ulge przy kontakcie z goracym

i jeszcze sie zastanawiam czy isc dzisiaj na trening recznej czy lepiej totalnie odpuscic aktywnosc dopoki nie zejdzie ze mnie ten szajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bo po wczorajszej siatkowce na wf to mialem tak ze jak sie troche rozgrzalem to bolalo ale nie bylo tak zle, ale za to jak ostyglem to bylo jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w sumie odpuszcze, wezme te przeciwzapalne itp moze jutro na kickboxing juz dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja dzisiaj zaczynam już rozciąganie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rzeźba na wakacje! help ! :D

Następny temat

Pomoc dla niedoświadczonego

WHEY premium