SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Nowy rok mamy, treningi i diety zaczynamy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138578

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No wczoraj robili klatę i we wtorek też

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-01-03 11:22:20

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nawe 5 treningów klaty wjedzie, najs Z pewnością sylwetka na lato będzie już gotowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
U mnie 3 młodych już zaczęło w grudniu chodzić, 2 anorektyków a jeden nadrabia za ich dwóch

i ostatnio codziennie ich widzę, rad im udziela rudy, ciągle o coś pytają - widać że się starają i nie obija im się to o uszy
a ostatnio wchodząc do szatni słyszę "hmb to na redukcję, ale trzeba uważać bo to ma kofeine"

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha, co za d****e, jak można rudego pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
HMB dobry towar

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty beboleek chodzisz na jakąś mejnstrimową, czy podziemną? U mnie jak jest 10 osób na siłce, to jest zajazd :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
można powiedzieć że "podziemna" tylko że na strychu
tu mam najbliżej jakieś 300m a na "mainstreamowe" z 2km - np TEAM13 otworzyli nie dawno był Karmowski, Kołodziejczyk, Pudzianowski na otwarciu wczoraj chyba bo wysyp sucharów ma z nimi zdjęcia :D

a moja pakiernia to jest bardzo klimatyczna, wchodzisz z tyłu budynku, idziesz po schodkach po kluczyk na górę, potem do piwnicy do szatni, przy recepcji masz jeszcze kilka maszyn dla ciot (bieżnie orbitreki itp), przechodzisz przez sale fitness gdzie na zumbe chodza fajne laseczki, i po schodkach na strych do kuzni

a w kuzni jest tylko w sumie brama, wyciag gorny, jedna maszyna do rozpietek, jedna do wyciskania na klate, prasa do nog, suwnica i kilka laweczek.
No u mnie tez tak jest ze 10 osob to juz tlum straszny - chyba ze robisz nogi i dopchasz sie do stojakow to masz luz

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha, ja jak robię nogi, to nawet nie patrzę, ile jest osób, bo i tak wolne będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
choć ostatnio suwnica była zajęta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Hehe u mnie też jak robię nogi to zawsze wszystko co chcę to wolne
Ale nie ma dnia żeby ktoś klaty nie robił, zawsze minimum 1-2 osoby na siłowni robią klatę

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rzeźba na wakacje! help ! :D

Następny temat

Pomoc dla niedoświadczonego

WHEY premium