SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Lady] Yosis / Fit for life / tygodnik

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29280

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jozia, a sardynki ze szkielecikami jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Surowe Jeśli miałabym wybierać, to wędzone, bo te puszkowe to pewnie w słonecznikowym (=o-6). Szprotki też będą dobre. No i taka rzecz, o której nie wiem, czy wiecie Szpinak, rabarbar, szczaw, buraki, rzodkiewka są bogate w szczawiany, które blokują wchłanianie wapnia; więc nie powiny być spożywane w nadmiarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu jeszcze uściślę, że z tym zielskiem zawierającym szczawiany to umiar zalecany jest u osób zagrożonych/mających ostoporozę. Żeby potem nie było, że w Ladies się histeria szpinakowa podniesie; muszę uważać, co piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Marta, dzięki że czuwasz
no właśnie wędzonych szprotek nie jem, no nie wiem, te szkeleciki mi za bardzo wbijają się w przełyk, a puszkowe omijam, choć miękciejsze właśnie przez ten olej i jak żyć? sardynki też tylko puszkowe widzialam..

rabarbar ro tylko w placu przechodzi i kompocie, także mam z głowy, szpinak sporadycznie, ale rzodkiewki to to wcinam, moze nie na pęczki, ale kilka dziennie.
______________________________________________________________________

no ale ale, co u fizjo:

-fajny koleś, ma całościowe podejście do człowieka, co mi się bardzo podoba

-poszłam z dziwną nogą i kolanami (dziwna prawa noga = złe układanie stopy widoczne dopiero na obcasie, i chyba jak biegam, przez co łydka podczas biedu spięta, przeskakujące kolano, ostatnio ból, biodro w siadzie skrzyżnym nie pozwala kolanu zejść tak nisko jak lewemu; kolana= chrupią)

-generalnie wypytał o całe zdrowie (niedoczynność podwzgórza), stwierdził, ze noga to tylko objawy grubszej sprawy, ze jestem przestawiona w spojeniu łonowym, może juz przy porodzie mi się przestawiło, stąd prawa strona taka nieprawidłowa, rozluźnił napięcie w nodze, wymacał zablokowany jajnik, odblokował, w bebechach zraz mi się ruszyło, potem popracował nad podwgórzem, okiem (bo też mowiłam ze mam cos z nerwem wzrokowym), plecami, tym razem z lewej strony mialam napięcie przy którymś kręgu lędźwiowym

-stwierdził, że jak jeden z najważniejszych gruczołów mi nie styka to to rzutuje na całe ciało (to nie nowość) i ze mam się zaintersować UWAGA UWAGA, dietą paleo bo to leczy między innymi problemy hormonalne, że gluten i nabiał mi szkodzą, na początek na 4 tygodnie, na moje jęki o sery twarde stwierdził, że jak obetne o 70% to bedzie sukces

-mam odpuścić na chwilę z ciężarem, poobserwować się (bo różne są reakcje na jego zabiegi), porozciągać, wrócić do niego za 2-3 tyg, no i zapoznać się z paleo, w sensie stosować.

ta dam!


Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-05-25 11:13:54

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Fajny spec jakiś

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tylko ta paleo wśród wszelkich fizjo to jest jakaś moda, mam wrażenie, że traktują ją trochę jako lek na całe zło.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DII: Dieta paleolityczna do oceny

Następny temat

Dlaczego właśnie dieta paleo?

WHEY premium