SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Lady] Yosis / Fit for life / tygodnik

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29284

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Laluś,
Nataszo, no morszczuki trzymają siię razem fajnie, że czytasz menu
sałatę bierę, byle nie "masłowa" bo taki posmak ma tlusty
..NOT bardzo lubię wszelkie sałaty, planuję chwasta rukolę w donicę wsadzić
ryby - kupię co tylko mi zechcesz przywieźć
______________________________________________________________________

08.06
DT

TRENING
Dzień 1:
6min orbi

1. Przysiad ze sztanga na plecach, stutter 5 x 6-8
(90 sek)
bylo: 20/22,5/25/27,5/7x30kg
teraz: 22,5/25/27,5/30/32,5

lało się ze mnie po stutterze

2. Superseria 3x
a) Przysiad bułgarski x12-15 - 12x2*2kg*
b) Zwykły przysiad sumo x20
c) Brzuszki na ławce skośnej ujemnej x15 (60 sek.),

*nie wiem coś mi się pomyliło z ciężarem albo ostatnio albo teraz, z 2kg w łapie udawało się jednym ciągiem 12powt. matko co za leszczyna

3. Obwód 4x
- pajacyki x20,
- skoki z kolanami do klatki x15,
- swing ketllem x20 - 1 obw. 16kg, 2-4 obw. 12kg (na 3 razy)*
- brzuszki ze zwisu x 15. (na3-4 razy - słaby chwyt )

czas było 13:45 teraz 15:18**

*proszę wyszydzić, 16 kg mnie tak wymęczyło, że w pokorą wróciłam po 12 kg, a i tak jednym ciągiem mnie sie nie udalo..
**ostatnio czas mierzony na zegarze tarczowym, tym razem stoper

trening mnie tak wymęczył, że łomatko, a takie to "nic" w moim wykonaniu..


MISKA
dzień "wysoki"
założenia 1400 BTW 130/45/120

założenia legły w gruzach bom na proszone jedzenie zaproszona a tam tluste mięsiwa, warzywa w oliwach i majonezach, jedyne co in plus to ze deser truskawkowy byl self service czyli weź se truskawki, polej se śmietaną i pocukrz. ograniczyłam się do "weź"

1400 kcal sprawiło że się objadłam
a i pewnie 100 ml wina jeszcze wchłonełam, nie doliczyłam w misce.






Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-06-08 22:32:25

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Obwód wygląda miodzio

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będę szydzić, bo się załamiesz i uciekniesz na vitalię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
hej, będę śledzić Twój wątek, bo sama powoli wprowadzam tą diętę w życie, Twoje rozpiski napewno będą bardzo pomocne, życze sukcesów :D i z mojej strony na razie glupie pytanie - od jakiegoś półtora tygodnia do odżwyki białkowej scitec - super 7 lub zero carb fat isobest dodaje mleko 0,5% nie wiem czy popełniam wielki błąd na diecie paleo, może czas robić na wodzie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Czy dużym błędem jest dodawania mleka do odżywki białkowej? W kontekście odchudzania niekoniecznie. Ze względów zdrowotnych w niektórych przypadkach może być to nie najlepszy pomysł (np: trądzik, choroby autoimmunizacyjne). Z drugiej strony w takich przypadkach picie samej odżywki białkowej również może mieć negatywny wpływ.

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2012-06-11 13:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Lejjla, czy to byla szydera?
Martucca, widzialam ze na vitalii przerzucanie żelastwa już się szerzy przez czyjś pamiętniczek, więc nawet nie mam gdzie uciekać
body_rock, zapraszam w kwestii mleka - nabiał jest zasadniczo niepaleo, ale niektórzy guru go dopuszczają, więc w kwestii mleko vs paleo, musisz sama wg siebie rozsądzić, co do Ciebie przemawia.
a jeśli chodzi o odżywkę ja zawsze robilam na wodzie, moze czasem w ramach deseru ze słodką śmietanką, ale to było dawno
LukaszK - mleko w kwestii odchudzania (chociaż body rock zdaje się nie o to pytala)- 1) mleko to zasadniczo cukier, węgli ma więcej niz białka, a 2) w kwestii zdrowia, płyn w kartonie sprzedawany jako mleko to kwestionowanej wartości biala zupa, co innego prawdziwe wiejskie mleko od zdrowej krowy.

ale ad rem
weekendowe lajtowe wypiski, początek euro, spotaknia na mecze itp
______________________________________________________________________

09.06
DNT

MISKA
1307kcal, 68g białko, 58g tłuszcze, 89g węglowodany

grill proszony, więc wartości na oko, dwa drinki wliczone w miskę, troszkę się rozjechalo. o ile wszystko zapisalam

10.06
DNT

TRENING
1,5 h lajtowego roweru po mieście, jarmarkach, strefach kibica itp

MISKA
1178kcal, 126g białko, 51g tłuszcze, 61g węglowodany
miska nad którą już mogłam zapanować








Zmieniony przez - yosis w dniu 2012-06-11 23:25:01

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Wódka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Yosia ależ nie, naprawdę mi się podoba

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Yosis zawartość laktozy w mleku jest wyższa niż zawartość białka, co w mojej opinii niekoniecznie stanowi jakiś wielki problem dla osób odchudzających się.

W kontekście odchudzania znaczenie może mieć wysoki indeks insulinowy mleka, zbliżony do białego chleba. Sama laktoza ma niski indeks glikemiczny i insulinowy. Dodatkowo istotny może być fakt, że produkty mleczne są głównym źródłem estrogenów w diecie zachodniej, w związku z dojeniem krów również w 2 i 3 trymestrze ciąży.

Jednak w oparciu o przeprowadzone badania nie ma podstaw żeby uznawać, że powyższe aspekty mogą istotnie utrudniać redukcję przeciętnym osobom, a jak jest w przypadku osób dążących do szczytowej definicji umięśnienia, to trudno powiedzieć. Może to być kwestia indywidualna.

Oczywiście jeśli jest taka możliwość to lepiej jest spożywać produkty mleczne od krów z chowu pastwiskowego, tutaj mam takie same zdanie;)

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2012-06-12 10:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
w końcu wypiski są ;p :D
mleko 0,5% to raczej woda z mlekiem ;) ubiłam dziś super 7 sciteca na wodzie, nawet nawet, muszę się przyzwycaić. I o odchudzanie mi chodziło i o paelo, a najbardziej o zdrowie, jak coś robić to dobrze więc mleko out
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DII: Dieta paleolityczna do oceny

Następny temat

Dlaczego właśnie dieta paleo?

WHEY premium