SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ma żadnego problemu moim zdaniem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jedno piwo od wielkiego dzwony bez problemu chyba ze jakies diety ketogeniczne itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 12 - 18.04.2016

To znowu ja Dzisiaj coś nie mogłem spać w nocy, przewracałem się z boku na bok do ok 3 w nocy przez co niezbyt się wyspałem
Delikatna obsuwa z pobudką, bo ciężko mi było dojść do siebie i później przygotowanie do pracy w pełnym biegu. Na szybko zrobiona jajecznica, uszykowane 2 pudełka jedzenia do pracy i jakoś się wyrobiłem na 8 (na szczęście mogę chodzić do pracy kiedy chce i na jak długo chcę, więc problemów dzięki Bogu nigdy nie mam ).
W poniedziałki jak to zawsze bywa najwięcej pracy, a ludzi wyjątkowo mało i trzeba było się mega ze wszystkim uwijać, dzisiaj znowu przekroczyłem "normę", bo zrobiłem podobno 7.3km
O 16:30 wróciłem do domu, a o 17:20 musiałem lecieć jeszcze na uczelnię... Kto wymyślił robić zajęcia do 20?!
Jutro się szykuje bardzo intensywny dzień - pobudka przed 6 i trening, powrót do domu, uczelnia do 11, znowu powrót do domu i praca do samego wieczora... cudownie



Dzisiejsza rozpiska:

Nic nadzwyczajnego, ale bardzo smacznie. Coś niby à la chińszczyzna



- Witaminy do śniadania
- Witaminy do obiadu



Nareszcie przesyłka dotarła Witaminy na jutro rozdzielone także można się spodziewać ciut bardziej rozwiniętej sekcji z suplementami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Siema Thokey!
Można wiedzieć, co studiujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871
Pewnie Nic specjalnego, więc nazwę to tak ładnie jak się nazywa oficjalnie Inżyniera Zarządzania na PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
To podobnie jak ja, tylko ja zarządzania inżynierskie na PG ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
E no.. Nie można mówić o swoich studiach nic specjalnego! Nawet jak tak sądzisz, to nie pisać w necie. Potem do roboty będą Cię sprawdzali po necie, jak przeczytają "nic specjalnego", to może być słabo.

Jak już tak wypytuje, trzeci rok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871
Chodziło mi bardziej o to, że nie jest to kierunek jakiś mega zaskakujący jak nanotechnologia czy coś takiego Tak, 3 rok

Ps. Jestem jednak ciut niepocieszony z przesyłki, bo nie było żadnych gratisów za zamowienie za prawie 300zł, nawet tego wybranego za 1 grosz


Zmieniony przez - Thokey w dniu 2016-04-19 00:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Po naszym jest przynajmniej praca

Nie obrażając nikogo, oczywiście ;) Takie dowartościowanie się


Zmieniony przez - korniczatko w dniu 2016-04-19 00:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
To ile tych witaminek wpadło? Czy coś jeszcze, że taka kwota się uzbierała?

No jak nie dali czegoś co obiecują, to lipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

Następny temat

całe życie na redukcji - dziennik

WHEY premium