SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Ma do wyboru trochę zamienników więc jak będzie chciał będzie kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Podobnie jak pozostałym powodzenia oraz podobnie jak u pozostałych jest nad czym pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Powodzenia! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871

Dzień 2 - 08.04.2016

Dzisiaj dzień bez treningu, jedynie uczelnia i praca, więc będzie dość krótko. Śniadanie wyglądało cienko, bo najzwyczajniej w świecie zaspałem i nie zdążyłem dokończyć Ten tydzień dał mi się nieźle w kość i praktycznie na nic nie miałem czasu, przez co od razu z góry przepraszam tych, którzy czekają na wariacje w kuchni. Obiecuje się od jutra poprawić, bo w planach tylko trening :D
Trening niby nie było, ale w pracy nawet niezły spacerek mi wyszedł, licznik w telefonie na koniec dnia pokazał 7.3km



Moja urozmaicona dieta z dzisiaj


Tym razem pudeł z praktycznie tym samym jedzeniem wrzucał nie będę co by się georgu nie zdenerwował Na jutro się przygotuję :D
Swoją drogą, macie w zanadrzu jakieś posiłki węglowodanowo-tłuszczowe do polecenia? Chyba fajną opcją będzie coś à la sałatka z kaszy jaglanej/kuskus i warzyw z oliwą z oliwek, nie?


Trzeba będzie jeszcze poczekać te kilka dni na zamówienie całej apteki a dzisiaj wpadł tylko zestaw witamin z rana i po południu.


Jutro wpadnie na pewno obszerniejsza relacja z racji treningu, którego nie mogę się doczekać :D
Ps. Wielkie dzięki za wszelką życzliwość z Waszej strony, MEGA to doceniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
czym sie zajmujesz ze tyle km w ciagu dnia zrobione ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Czemu kolacja bez białka? Rutek był inspiracją? :D

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4871
BPL-G pracuje fizycznie w hurtowni książek na magazynie, więc trochę biegania między regałami i po schodach mam, ale zazwyczaj jest to wynik ok 4-4.5km, bo głównie pakuje, przyjmuje towar itd.
Co do ostatniego posiłku inspiracją był Marian, bo to z Nim pracuje





Zmieniony przez - Thokey w dniu 2016-04-09 13:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thokey
bo głównie pakuje, przyjmuje towar itd.


dobra fucha
Idealna pod siłownię


Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2016-04-09 13:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33167 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
Thokey
BPL-G pracuje fizycznie w hurtowni książek na magazynie, więc trochę biegania między regałami i po schodach mam, ale zazwyczaj jest to wynik ok 4-4.5km, bo głównie pakuje, przyjmuje towar itd.
Co do ostatniego posiłku inspiracją był Marian, bo to z Nim pracuje






Zmieniony przez - Thokey w dniu 2016-04-09 13:30:18


Tyrka fizyczna najlepsza przy redukcji :D

Ja jak mam cyklinowanie parkietu na dużym obiekcie to średnio za 10h dniówki pokonuje 20-25km z maszyną ;/

Ps. dziennik śledzę jak każdy inny , powodzenia i nie spieprz takiej szansy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

Następny temat

całe życie na redukcji - dziennik

WHEY premium