SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Zakręcamy kurki w AL (zdjęcia str. 25)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Podsumowanie 1 etapu masówki (styczeń - lipiec)
No więc przyszedł czas na podsumowanie tych ponad 6 miesięcy zaciętej walki o masę. Z góry przepraszam za te foty, no ale jestem blady jak ściana, światła w domu nie mam i pozować też nie umiem Jedziemy z tym!...

Pomiary (na początku masówki oraz po 1 etapie):
Obwód talii (pomiędzy żebrami, a pępkiem): 77 cm +6 cm = 83 cm
Obwód pasa (na pępku): 87 cm +3,5 cm = 90,5 cm
Obwód klatki (na sutkach i najszerszym): 102 cm +8,5 cm = 110,5 cm
Obwód bicepsów: 30,5 cm +5 cm = 35,5 cm
Obwód łydki: 39 cm +1,5 cm = 40,5 cm
Obwód uda (góra): 60,5 cm +8 cm = 68,5 cm
Obwód uda (dolna część): 50 cm +5,5 cm = 55,5 cm

Waga: 79,4 kg +11,6 kg = 91 kg

Wnioski:
Masa wyszła konkretna. Siła wskoczyła na bardzo wysoki poziom - na przykładzie: pół roku temu brałem z trudem w MC na serię 50 kg. Dzisiaj po 6 miesiącach są to już ciężary rzędu 120-140 kg z poprawną techniką. Przysiady to samo, wcześniej problemy z pełnym zejściem przy 40 kg, a aktualnie kończę na 90 kg. Z wyciskaniem podobnie.

Największym błędem było mierzenie i kierowanie się tylko pasem pod względem sprawdzania, czy się "podlewam." Niestety u mnie podlewanie się, wchodziło w dolne partie, których jakoś mocno nie kontrolowałem. Teraz wiem, że 2 etap podejdę z głową i będę obserwował właśnie dolne partie oraz nie przesadzał z kaloriami.

Plany:
Od jutra wchodzę na 4-tygodniową redukcję, aby wyciąć wodę i w najlepszym wypadku około 2% tłuszczu oraz poprawić wrażliwość insulinową przed 2 etapem masówki. Drugi etap rozpocznie się we wrześniu i będzie to powolne budowanie naprawdę suchej masy (jeśli mi to wszystko wyjdzie) aż do marca 2015 roku.

Zdjęcia:
Tak jak mówiłem, na redukcji postaram się trochę opalić, aby w ogóle jakiś mięsień był widoczny, bo teraz trochę słabo na zdjęciach to wychodzi jeśli jestem blady jak mleko

Początek masy znikałem!


Aktualnie!



(bark mi uciekł lewy )


(nóżki to moja zaleta, są troszkę podlane, ale to się wytnie! mogą się wydawać małe, bo w łydkach mam ponad 40 cm )


(miarka uciekła, ale 69 cm będzie )




POZDRO !

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
git. zredukuj co masz do zredukowania i dajesz dalej z masą, myślałem, że będzie gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przydałaby się lepsza definicja, ale widać, że doszło mięśni + progres siłowy godny pozazdroszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a te syfy to pewnie od mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
MaksymS
Przydałaby się lepsza definicja, ale widać, że doszło mięśni + progres siłowy godny pozazdroszczenia

Definicja na masie? Będzie czas na definicję, spokojnie

DreamEvil
a te syfy to pewnie od mety

Winko z ActivLabu

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówię ogólnie o sylwetce, trudno, żebyś wyrobił sobie zaj**istą definicję wbijając kilkanaście kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Jest dobrze Kurek , nie znikniesz ;) Super progres w obwodach nóg!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
I gitara ;) Progress jest, jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Kurek mi mowil na fejsie ze planuje za rok zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Chyba w brydża
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Workout Motivation

Następny temat

Kreatyna przed treningiem

WHEY premium