SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG}Nomundo - redukcja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A bo to soli dużo, a bo to jeszcze prażone w oleju z mcdonalda, a to to, a to tamto. Też nie rozumiem tego hejtu na orzeszki, zaś ja wole masło bo jestem pieprzonym leniem

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-01-24 19:25:10

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
wieczna redukcja
A nie ekonomiczniej kupić kilo orzechów za 10-15zł? jak chcesz masełko to wrzucasz do jakiegoś lepszego miksera, wlewasz oliwe, słodzik i masz kosa masło za 15złotych. I żadne ze sklepu czy to primavika, srimavika mu nie dorówna pod względem jakościowym i cenowym.

Nie wiem czemu dużo osób hejtuje orzeszki ziemne, ale masła z nich zrobione z dodatkami olejów i syfu są według nich okej.

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2015-01-24 19:23:21


Tylko jak miałbym brać te orzeszki to prażone ujdą ?

Nie bijcie jeśli pytania są głupie !

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Imo nawet lepiej takie orzeszki niż z gotowego masła, bo te w gotowym maśle myślisz że jakie są?

iii cytat z artykułu potreningu:
"poza tym dość często masło orzechowe poddawane jest katalitycznemu uwodornieniu, co doprowadza do powstania znacznych ilości wybitnie szkodliwych tłuszczów trans."

Może nie są jakimś świetnym żródłem tłuszczy (jak powiedzmy włoskie) ale są tańsze, jeżeli je wybrać to imo lepiej/taniej zrobić z nich masło samemu, albo chrupać same

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2015-01-24 19:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
po sesji jak wrócę do domu to zrobię takie masełko. Może dam mieszankę ziemnych z włoskimi tak 50:50 wtedy cenowo wyjdzie OK a i będzie zdrowsze

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
pamiętaj ze ziemne moga ostro uczulac oczywiście jeśli jesteś uczolyny warto o tym wspomnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
Zdjęcia podglądowe dzień 22











Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
c.d.










Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2641 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15628
No jest widoczna poprawa

http://www.sfd.pl/[BLOG]_MajinBuu/Redukcja_na_IIFYM-t1058610.html 
Zapraszam :)

"Ani Ty, ani ja, nie uderzy Cię tak mocno jak życie.
Ale życie nie jest o tym, by uderzać jak najmocniej.
Życie jest o tym, jak dużo możesz otrzymać ciosów i wciąż iść dalej.
Ile możesz znieść i wciąż iść dalej.

Tak właśnie się wygrywa." Rocky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
pomiarów niestety nie udało mi się zrobić (brak centymetra akurat tego dnia!), ale na wagę poleciałem ... z 91kg na 91,2kg (w 3tygodnie redukcji )

(cały czas mi się myli w odpowiedziach, zamiast Enter = linijka down to Enter = wysłanie )

Zmieniony przez - nomundo w dniu 2015-01-24 22:22:13

Zmieniony przez - nomundo w dniu 2015-01-24 22:23:12

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3884
Dzień 22

Pomiarów nie udało się zrobić, jedynie wage ciała.
Wszystkie obwody jutro przed treningiem zostaną spisane i wieczorem albo w poniedziałek wraz z podsumowaniem dnia 23 udostępnione.

Ogólnie ostatnio zastanawiam się czy nie obciąć troche kcal, waga przez te 3tygodnie wzrosła ( o 0,2kg ), ale wizualnie wydaje mi się że jest lepiej. Dodatkowo czuje wzrost siły oraz utwardzenie mięśni.

Jutro porównam wymiary i (jeżeli tylko jest) progres z tygodniem wcześniejszym
Micha:




Zmieniony przez - nomundo w dniu 2015-01-24 23:48:12

Pozdrawiam
Adam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF redukcja

Następny temat

Powrót po kontuzji, zrzucenie zbędnej masy

WHEY premium