SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - Kuchnia prawdziwego Polaka!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
DJ_DoDo
podziękował będziemy próbować


Daj znać czy podeszły!

1. Lidlowski piernik i świeże krajowe truskawy. Piernikowy podołałem, truskawom nie.



2. Dawno nie jadłem tłustego mięcha, więc tym razem wybór padł na łopatkę wieprzową. Sos na pomidorach truskawkowych, oliwkach, cebuli i czosnku z makaronem pełnoziarnistym.





3. Omlet jaglany z kakao, cynamonem, kurkumą, imbirem, i goździkami, z polewą z białka czekoladowego, wiórkami kokosowymi i truskawkami.



4. Indyk marynowany w sosie sojowym z grilla, do tego ryż podsmażany z pomidorami, cebulą, czosnkiem, i chilli.



Wesołych Świąt dla wszystkich forumowiczów, żeby Wam masa rosła, fat leciał, i przede wszystkim zdrowie dopisywało!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
FighterX
Nawzajem!


Dziękuję!

Widzę wszyscy jeszcze ospali po świętach, więc troszkę rozruszamy.

1. Powiało w ostatnim czasie co nie sprzyja grillowaniu w plenerze, więc tym razem karczek z domowego elektryka, z frytami, grillowanymi warzywami, a na deser szot i porządny trening.



2. Hiszpańska salsa z czarnymi oliwkami, papryką, pomidorami, cebulą, i mieloną szynką.





3. Lody podczas wypadu rowerowego - banan z toffi, i płatki z mlekiem (takie smaki ).



4. Krążki cebulowe z sosem czosnkowym.



5. Przedświąteczny cheat



6. No i oczywiście gdy pogoda się poprawiła, nie mogło zabraknąć prawdziwego karku!

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Przed świętami tak sobie dogadzać?
To się nie godzi
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
georgu
Przed świętami tak sobie dogadzać?
To się nie godzi


Tego co było w trakcie, lepiej nie wrzucać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 572
Te lody to bym oszamał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Wariatus
Te lody to bym oszamał


No ja od siebie mogę je tylko gorąco polecić! Jak mieszkasz w Łodzi albo okolicy, wpadaj do Arturówka.

1. Takie cudo w Aldi dorwałem, do tej pory kupowałem jedynie w sklepach ze słodyczami z Niemiec, a tu taka niespodzianka.



2. Wiosna, czyli coraz więcej owocków!



3. Wszyscy mają waniliową Pepsi - mam i ja (jest mega)



4. Troszkę domowego chinola do pracy - mieszanka chińska, pierś z indyka, żółta papryka, pasta curry, pędy bambusa.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
1. Jeżeli ktoś lubi Azjatyckie klimaty, to gorąco polecam pasty z Lidla, tutaj akurat czerwone i zielone curry. Mają naprawdę bardzo fajne makro (zielone curry to 92 kcal, a czerwone to 132 kcal na 100g, a w opakowaniu jest 50) i bardzo dobry skład (zero syfu).





2. Grillowany cycuś, fryteczki i ogórasy kiszone.



3. Ryż paraboliczny z mieloną szynką, groszkiem cukrowym, żółtą papryką, i szczypiorkiem.



4. Snickers na patyku - miazga!



5. Grillowany dorsz, warzywka, frytasy.




Zmieniony przez - MCMVIII w dniu 2019-05-03 17:58:21
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybcia

Następny temat

[BLOG] - Żarcie to najprzyjemniejsza część dnia

WHEY premium