SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - Kuchnia prawdziwego Polaka!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 1078 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25012
Witajcie!

W związku ze zbliżającym się końcem redukcji, postanowiłem założyć kuchenny blog, jako jeden z elementów motywacji do cięższej pracy. Początkowo będzie dość monotonnie, dlatego liczę na Wasz doping aby wraz z czasem sukcesywnie to zmieniać i dorównywać poziomem do liderów działu!

Samo jedzenie jest jedną z moich pasji (nie mylić z gotowaniem ), choć fakt że lubię czasem poeksperymentować w kuchni, dlatego często mogą się pojawiać potrawy w których łączę składniki takie których nie da się połączyć (np. kasza z ryżem).

Niestety z racji tego że pracuję codziennie od 9 do 17, większość mojego jadłospisu do dieta pudełkowa, więc w grę wchodzą jedynie dania które smakują po podgrzaniu.

1. Zaczynamy czystą redukcyjną klasyką czyli grillowana pierś, ryż smażony i kasza pęczak smażona z cebulą i czosnkiem, a do tego gotowane warzywka - 2 porcje.

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 1078 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25012
2. Coś na szybko i na smacznie (a na redukcji to bardzo ważne!) - makaron z pełnego ziarna, szynka mielona, jalapeño, cebula, pomidory - 2 porcje.

3. Tak na redukcji wyglądają słodycze, czyli klasyczny gruby omlet z polewą białkową - płatki owsiane, 2 jaja, jogurt naturalny + białko (słony karmel od SFD kosa!) + owoce - 1 porcja.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7991 Napisanych postów 45729 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361390
Czytając nazwę bloga liczyłem na golonkę, boczek, kiełbasę
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
georgu

Będzie na masie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7991 Napisanych postów 45729 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361390
Liczę na to, bo dodałem blog do obserwowanych
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 106 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 572
georgu

Ja to interpretuję tak że to Kuchnia Prawdziwego Polaka (czyli jedzeniowy misz masz) a nie Prawdziwa Polska Kuchnia ! Powodzenia kolego!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15733 Napisanych postów 15148 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 333392
dodany do obserwacji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1273 Napisanych postów 471 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14584
Też podglądam ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wariatus
georgu

Ja to interpretuję tak że to Kuchnia Prawdziwego Polaka (czyli jedzeniowy misz masz) a nie Prawdziwa Polska Kuchnia ! Powodzenia kolego!

No i to jest idealna interpretacja!

Mało czasu ostatnio, sporo rzeczy na głowie, do tego trzeba dorzucić kolejny dzień z cardio, więc gotowanie raczej na szybko.

1. Zainspirowana MC Donaldem Tortilla z jajecznicą (3 jajca) na pieczarkach, cebuli, ze szczypiorkiem i ketchupem.
2. Kaszotto z kaszy pęczak z szynką mieloną, jalapeño, papryką i cebulą.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 40049 Napisanych postów 283553 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1403616
fajnie ze jesteś , będę zaglądał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15733 Napisanych postów 15148 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 333392
o proszę, też w niedzielę spróbowałem jajecznicy w tortilli, mega opcja to jest i pasuje do siebie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybcia

nutlove