SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - Kuchnia prawdziwego Polaka!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 202 Napisanych postów 1051 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23087
Witajcie!

W związku ze zbliżającym się końcem redukcji, postanowiłem założyć kuchenny blog, jako jeden z elementów motywacji do cięższej pracy. Początkowo będzie dość monotonnie, dlatego liczę na Wasz doping aby wraz z czasem sukcesywnie to zmieniać i dorównywać poziomem do liderów działu!

Samo jedzenie jest jedną z moich pasji (nie mylić z gotowaniem ), choć fakt że lubię czasem poeksperymentować w kuchni, dlatego często mogą się pojawiać potrawy w których łączę składniki takie których nie da się połączyć (np. kasza z ryżem).

Niestety z racji tego że pracuję codziennie od 9 do 17, większość mojego jadłospisu do dieta pudełkowa, więc w grę wchodzą jedynie dania które smakują po podgrzaniu.

1. Zaczynamy czystą redukcyjną klasyką czyli grillowana pierś, ryż smażony i kasza pęczak smażona z cebulą i czosnkiem, a do tego gotowane warzywka - 2 porcje.

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 202 Napisanych postów 1051 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23087
2. Coś na szybko i na smacznie (a na redukcji to bardzo ważne!) - makaron z pełnego ziarna, szynka mielona, jalapeño, cebula, pomidory - 2 porcje.

3. Tak na redukcji wyglądają słodycze, czyli klasyczny gruby omlet z polewą białkową - płatki owsiane, 2 jaja, jogurt naturalny + białko (słony karmel od SFD kosa!) + owoce - 1 porcja.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4088 Napisanych postów 42387 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341094
Czytając nazwę bloga liczyłem na golonkę, boczek, kiełbasę
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
georgu

Będzie na masie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4088 Napisanych postów 42387 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341094
Liczę na to, bo dodałem blog do obserwowanych
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 97 Wiek 173 dni Na forum 173 dni Przeczytanych tematów 529
georgu

Ja to interpretuję tak że to Kuchnia Prawdziwego Polaka (czyli jedzeniowy misz masz) a nie Prawdziwa Polska Kuchnia ! Powodzenia kolego!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9505 Napisanych postów 9025 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 306938
dodany do obserwacji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 779 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5440
Też podglądam ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wariatus
georgu

Ja to interpretuję tak że to Kuchnia Prawdziwego Polaka (czyli jedzeniowy misz masz) a nie Prawdziwa Polska Kuchnia ! Powodzenia kolego!

No i to jest idealna interpretacja!

Mało czasu ostatnio, sporo rzeczy na głowie, do tego trzeba dorzucić kolejny dzień z cardio, więc gotowanie raczej na szybko.

1. Zainspirowana MC Donaldem Tortilla z jajecznicą (3 jajca) na pieczarkach, cebuli, ze szczypiorkiem i ketchupem.
2. Kaszotto z kaszy pęczak z szynką mieloną, jalapeño, papryką i cebulą.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22146 Napisanych postów 252994 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1311814
fajnie ze jesteś , będę zaglądał
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9505 Napisanych postów 9025 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 306938
o proszę, też w niedzielę spróbowałem jajecznicy w tortilli, mega opcja to jest i pasuje do siebie
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybcia